Weed Dispos
Browse StatesNear MeBrandsDealsBest PriceJobsAbout
Sign InList Your Dispensary
Brands / AltSol / Products

AltSol products

46 AltSol listings pulled from 8 licensed dispensary menus, with prices, potency and current promos.

Indica | Capsules | 100mg | 10ct | 10mg/ea by AltSol

Indica | Capsules | 100mg | 10ct | 10mg/ea

Price Drop
AltSol
$14.00$20.00
Summersville, West Virginia
THC 10%
Hybird | Dissolvable Capsules | 100mg | 10ct | 10mg/ea by AltSol

Hybird | Dissolvable Capsules | 100mg | 10ct | 10mg/ea

Price Drop
AltSol
$14.00$20.00
Summersville, West Virginia
THC 10%
Platinum Kush | Cartridge | 0.5g by AltSol

Platinum Kush | Cartridge | 0.5g

Price Drop
AltSol
$19.50$26.00
$39.00/g
Huntington, Virginia
THC 27.24%
Indica | Capsules | 200mg | 10ct | 20mg/ea by AltSol

Indica | Capsules | 200mg | 10ct | 20mg/ea

Price Drop
AltSol
$21.00$30.00
Summersville, West Virginia
THC 20%
Strawberry Pines | Cartridge | 0.5g by AltSol

Strawberry Pines | Cartridge | 0.5g

Price Drop
AltSol
$21.00$30.00
$42.00/g
Summersville, West Virginia
THC 87.63%
Good Night | Indica | Tincture | 400mg THC | 15mL by AltSol

Good Night | Indica | Tincture | 400mg THC | 15mL

Price Drop
AltSol
$28.00$40.00
Summersville, West Virginia
THC 400%
(DC & WV) Great Day | Sativa | Tincture | 550mg THC | 15mL by AltSol

(DC & WV) Great Day | Sativa | Tincture | 550mg THC | 15mL

Price Drop
AltSol
$28.00$40.00
Summersville, West Virginia
THC 550%
(DC & WV) Super Lemon Haze | Cartridge | 0.5g by AltSol

(DC & WV) Super Lemon Haze | Cartridge | 0.5g

AltSol
$30.00
$60.00/g
Martinsburg, Virginia
THC 82.88%
Viper Cookies | Cartridge | 0.5g by AltSol

Viper Cookies | Cartridge | 0.5g

AltSol
$30.00
$60.00/g
Martinsburg, Virginia
THC 83.11%
Permanent Marker | Cartridge | 0.5g by AltSol

Permanent Marker | Cartridge | 0.5g

AltSol
$30.25
$60.50/g
Buckhannon, Virginia
THC 82.19%
Fuel Biscuits | Cartrige | 0.5g by AltSol

Fuel Biscuits | Cartrige | 0.5g

AltSol
$30.25
$60.50/g
Wheeling, West Virginia
THC 89.76%
(DC & WV) Chadberry | Big Buds | 3.5g by AltSol

(DC & WV) Chadberry | Big Buds | 3.5g

Price Drop
AltSol
$31.50$45.00
$9.00/g
Summersville, West Virginia
THC 25.8%

Discover

  • Browse States
  • Dispensaries Near Me
  • Cannabis Brands
  • Products
  • Blog
  • Deals
  • Dispensary Jobs

Categories

  • Flower
  • Edibles
  • Vapes
  • Pre-Rolls
  • Concentrates
  • Tinctures
  • All products →

Resources

  • About
  • Contact
  • Privacy Policy
  • Terms of Service
  • Disclaimer

Browse by State

  • California
  • Colorado
  • Michigan
  • Oregon
  • Washington
  • Massachusetts
  • Illinois
  • Nevada
  • Arizona
  • New York
  • New Jersey
  • Florida
  • All states →

For dispensaries & brands

  • Cannabis marketing agency
  • Dispensary marketing
  • Dispensary SEO
  • Cannabis SMS marketing
  • Owned media network
  • Get your dispensary found — Smoke Advertising

Must be 21+ to purchase cannabis. Please consume responsibly.

© 2026 Weed Dispos

Weed Dispos is part of the Smoke Advertising owned media network.

Runs on Noemic