Weed Dispos
Browse StatesNear MeBrandsDealsBest PriceJobsAbout
Sign InList Your Dispensary
Brands / Dizgo Collective / Products

Dizgo Collective products

82 Dizgo Collective listings pulled from 30 licensed dispensary menus, with prices, potency and current promos.

Medusa | Minis | 0.5g each | 2pk by Dizgo Collective

Medusa | Minis | 0.5g each | 2pk

Price Drop
Dizgo Collective
$13.70$16.00
Minneapolis, Minnesota
THC 12.6%
Blue Dream | Minis | 0.5g each | 2pk by Dizgo Collective

Blue Dream | Minis | 0.5g each | 2pk

Price Drop
Dizgo Collective
$13.70$16.00
Minneapolis, Minnesota
THC 15.9%
Orion | Minis | 0.5g each | 2pk by Dizgo Collective

Orion | Minis | 0.5g each | 2pk

Dizgo Collective
$13.70
Minneapolis, Minnesota
THC 16.6%
Top Gun | Minis | 0.5g each | 2pk by Dizgo Collective

Top Gun | Minis | 0.5g each | 2pk

Price Drop
Dizgo Collective
$13.70$16.00
Minneapolis, Minnesota
THC 17.01%
Blue Dream | Minis | 0.33g each | 3pk by Dizgo Collective

Blue Dream | Minis | 0.33g each | 3pk

Dizgo Collective
$15.00
Minneapolis, Minnesota
THC 13.36%
Orion | Joint | 1g by Dizgo Collective

Orion | Joint | 1g

Dizgo Collective
$17.00
Fridley, Minnesota
THC 17.5%
Hyperion | Big Buds | 3.5g by Dizgo Collective

Hyperion | Big Buds | 3.5g

Dizgo Collective
$40.00
$11.43/g
Minneapolis, Minnesota
THC 13.3%
Orion | Big Buds | 3.5g by Dizgo Collective

Orion | Big Buds | 3.5g

Price Drop
Dizgo Collective
$42.00$52.00
$12.00/g
Edina, Minnesota
THC 16.6%
Medusa | Big Buds | 3.5g by Dizgo Collective

Medusa | Big Buds | 3.5g

Dizgo Collective
$49.00
$14.00/g
Minneapolis, Minnesota
THC 17.9%
TriCross | Big Buds | 3.5g by Dizgo Collective

TriCross | Big Buds | 3.5g

Dizgo Collective
$54.99
$15.71/g
Mounds View, Minnesota
THC 17.8%

Discover

  • Browse States
  • Dispensaries Near Me
  • Cannabis Brands
  • Products
  • Blog
  • Deals
  • Dispensary Jobs

Categories

  • Flower
  • Edibles
  • Vapes
  • Pre-Rolls
  • Concentrates
  • Tinctures
  • All products →

Resources

  • About
  • Contact
  • Privacy Policy
  • Terms of Service
  • Disclaimer

Browse by State

  • California
  • Colorado
  • Michigan
  • Oregon
  • Washington
  • Massachusetts
  • Illinois
  • Nevada
  • Arizona
  • New York
  • New Jersey
  • Florida
  • All states →

For dispensaries & brands

  • Cannabis marketing agency
  • Dispensary marketing
  • Dispensary SEO
  • Cannabis SMS marketing
  • Owned media network
  • Get your dispensary found — Smoke Advertising

Must be 21+ to purchase cannabis. Please consume responsibly.

© 2026 Weed Dispos

Weed Dispos is part of the Smoke Advertising owned media network.

Runs on Noemic