Weed Dispos
Browse StatesNear MeBrandsDealsBest PriceJobsAbout
Sign InList Your Dispensary
Brands / East Coast Cannabis / Products

East Coast Cannabis products

192 East Coast Cannabis listings pulled from 17 licensed dispensary menus, with prices, potency and current promos.

Grapes 'N Cream Pre-Roll - 0.75g by East Coast Cannabis

Grapes 'N Cream Pre-Roll - 0.75g

East Coast Cannabis
$5.00
$10.00/g
Lebanon, Maine
Meyers Lemon Pre-Roll - 0.5g by East Coast Cannabis

Meyers Lemon Pre-Roll - 0.5g

East Coast Cannabis
$5.00
$10.00/g
Waterville, Maine
Black Maple Pre-Roll - 0.75g by East Coast Cannabis

Black Maple Pre-Roll - 0.75g

East Coast Cannabis
$5.00
$10.00/g
Waterville, Maine
Frenchy's Grapes Pre-Roll - 0.75g by East Coast Cannabis

Frenchy's Grapes Pre-Roll - 0.75g

East Coast Cannabis
$7.00
$9.33/g
Lebanon, Maine
Hot Sauce Pre-Roll - 0.75g by East Coast Cannabis

Hot Sauce Pre-Roll - 0.75g

East Coast Cannabis
$7.00
$9.33/g
Waterville, Maine
GMO Pre-Roll - 0.5g by East Coast Cannabis

GMO Pre-Roll - 0.5g

East Coast Cannabis
$7.00
$14.00/g
Portland, Maine
THC 27.2%
GMO 2.0 Pre-Roll - 0.75g by East Coast Cannabis

GMO 2.0 Pre-Roll - 0.75g

East Coast Cannabis
$8.00
$10.67/g
Newport, Maine
THC 23.7%
Chili Verde Pre-Roll - 0.75g by East Coast Cannabis

Chili Verde Pre-Roll - 0.75g

East Coast Cannabis
$8.00
$10.67/g
Bangor, Maine
THC 23%
Chester's Cheddar Pre-Roll - 0.5g by East Coast Cannabis

Chester's Cheddar Pre-Roll - 0.5g

East Coast Cannabis
$9.00
$12.00/g
Lebanon, Maine
Cloud Cream - 250mg/1pk by East Coast Cannabis

Cloud Cream - 250mg/1pk

Price Drop
East Coast Cannabis
$10.00$15.00
Brunswick, Maine
THC 250%
Peaks - Milk Chocolate - 100mg/10pk by East Coast Cannabis

Peaks - Milk Chocolate - 100mg/10pk

East Coast Cannabis
$15.00
Lincoln, Maine
THC 10%
Peaks - Peanut Butter - 100mg/10pk by East Coast Cannabis

Peaks - Peanut Butter - 100mg/10pk

East Coast Cannabis
$15.00
Lincoln, Maine
THC 10%

Discover

  • Browse States
  • Dispensaries Near Me
  • Cannabis Brands
  • Products
  • Blog
  • Deals
  • Dispensary Jobs

Categories

  • Flower
  • Edibles
  • Vapes
  • Pre-Rolls
  • Concentrates
  • Tinctures
  • All products →

Resources

  • About
  • Contact
  • Privacy Policy
  • Terms of Service
  • Disclaimer

Browse by State

  • California
  • Colorado
  • Michigan
  • Oregon
  • Washington
  • Massachusetts
  • Illinois
  • Nevada
  • Arizona
  • New York
  • New Jersey
  • Florida
  • All states →

For dispensaries & brands

  • Cannabis marketing agency
  • Dispensary marketing
  • Dispensary SEO
  • Cannabis SMS marketing
  • Owned media network
  • Get your dispensary found — Smoke Advertising

Must be 21+ to purchase cannabis. Please consume responsibly.

© 2026 Weed Dispos

Weed Dispos is part of the Smoke Advertising owned media network.

Runs on Noemic