Weed Dispos
Browse StatesNear MeBrandsDealsBest PriceJobsAbout
Sign InList Your Dispensary
Brands / Float / Products

Float products

982 Float listings pulled from 34 licensed dispensary menus, with prices, potency and current promos.

Float - Cakez Pre-roll 0.5g by Float

Float - Cakez Pre-roll 0.5g

Float
$5.00
$10.00/g
Summerfield, Florida
THC 21%
Float - Melon Collie Pre-roll 0.5g by Float

Float - Melon Collie Pre-roll 0.5g

Float
$5.00
$10.00/g
Summerfield, Florida
THC 16.5%
Float - Lemon Zest Pre-roll 0.5g by Float

Float - Lemon Zest Pre-roll 0.5g

Float
$5.00
$10.00/g
Orange Park, Florida
THC 21.5%
Float - Space Delight Pre-roll 0.5g by Float

Float - Space Delight Pre-roll 0.5g

Float
$5.00
$10.00/g
Orange Park, Florida
THC 20.1%
Float | Super Boof | preroll | .5g by Float

Float | Super Boof | preroll | .5g

Float
$5.00
$10.00/g
Orange Park, Florida
THC 22.9%
Float - Citrus Twist Pre-roll 0.5g by Float

Float - Citrus Twist Pre-roll 0.5g

Float
$5.00
$10.00/g
Merritt Island, Florida
THC 19.7%
Float - Honeydew Lemonade .5g by Float

Float - Honeydew Lemonade .5g

Float
$5.00
$10.00/g
Merritt Island, Florida
THC 18.4%
Float - The Stoke Pre-roll 0.5g by Float

Float - The Stoke Pre-roll 0.5g

Float
$5.00
$10.00/g
Delray Beach, Florida
THC 23.72%
Float - AVD Stik Battery by Float

Float - AVD Stik Battery

Float
$10.00
$10.00/g
Miami, Florida
Float - White CCELL 510 Battery by Float

Float - White CCELL 510 Battery

Float
$10.00
Miami, Florida
Float | Deluxe Sugar Cane | Joint | 1g by Float

Float | Deluxe Sugar Cane | Joint | 1g

Float
$15.00
$15.00/g
Miami, Florida
THC 24.9%
Float - Top Gear Flower 3.5g by Float

Float - Top Gear Flower 3.5g

Float
$20.00
Uxbridge, Massachusetts
THC 30.6%

Discover

  • Browse States
  • Dispensaries Near Me
  • Cannabis Brands
  • Products
  • Blog
  • Deals
  • Dispensary Jobs

Categories

  • Flower
  • Edibles
  • Vapes
  • Pre-Rolls
  • Concentrates
  • Tinctures
  • All products →

Resources

  • About
  • Contact
  • Privacy Policy
  • Terms of Service
  • Disclaimer

Browse by State

  • California
  • Colorado
  • Michigan
  • Oregon
  • Washington
  • Massachusetts
  • Illinois
  • Nevada
  • Arizona
  • New York
  • New Jersey
  • Florida
  • All states →

For dispensaries & brands

  • Cannabis marketing agency
  • Dispensary marketing
  • Dispensary SEO
  • Cannabis SMS marketing
  • Owned media network
  • Get your dispensary found — Smoke Advertising

Must be 21+ to purchase cannabis. Please consume responsibly.

© 2026 Weed Dispos

Weed Dispos is part of the Smoke Advertising owned media network.

Runs on Noemic