Weed Dispos
Browse StatesNear MeBrandsDealsBest PriceJobsAbout
Sign InList Your Dispensary
Brands / In The Flow / Products

In The Flow products

12 In The Flow listings pulled from 9 licensed dispensary menus, with prices, potency and current promos.

Chemmy Jones Flower by In The Flow

Chemmy Jones Flower

In The Flow
$9.62
$9.62/g
Boulder, Colorado
THC 30.96%
Blue Dream Flower by In The Flow

Blue Dream Flower

In The Flow
$9.62
$9.62/g
Boulder, Colorado
THC 21.73%
Black Marshmallow Flower by In The Flow

Black Marshmallow Flower

In The Flow
$15.00
$15.00/g
Lafayette, Colorado
THC 33.4%
Lilac Diesel Pre-Pack Jars (3.5g) by In The Flow

Lilac Diesel Pre-Pack Jars (3.5g)

In The Flow
$15.00
$15.00/g
Lafayette, Colorado
THC 24.5%
Black Marshmallow Pre-Pack Jars (3.5g) by In The Flow

Black Marshmallow Pre-Pack Jars (3.5g)

In The Flow
$22.00
$6.29/g
Aurora, Colorado
THC 22.68%
Chemmy Jones Pre-Pack Jars (3.5g) by In The Flow

Chemmy Jones Pre-Pack Jars (3.5g)

In The Flow
$38.00
$10.86/g
Boulder, Colorado
THC 24.3%
Lemon Skunk Pre-Pack Jars (3.5g) by In The Flow

Lemon Skunk Pre-Pack Jars (3.5g)

Price Drop
In The Flow
$40.00$40.00
$11.43/g
Huntington, Virginia
THC 25.06%

Discover

  • Browse States
  • Dispensaries Near Me
  • Cannabis Brands
  • Products
  • Blog
  • Deals
  • Dispensary Jobs

Categories

  • Flower
  • Edibles
  • Vapes
  • Pre-Rolls
  • Concentrates
  • Tinctures
  • All products →

Resources

  • About
  • Contact
  • Privacy Policy
  • Terms of Service
  • Disclaimer

Browse by State

  • California
  • Colorado
  • Michigan
  • Oregon
  • Washington
  • Massachusetts
  • Illinois
  • Nevada
  • Arizona
  • New York
  • New Jersey
  • Florida
  • All states →

For dispensaries & brands

  • Cannabis marketing agency
  • Dispensary marketing
  • Dispensary SEO
  • Cannabis SMS marketing
  • Owned media network
  • Get your dispensary found — Smoke Advertising

Must be 21+ to purchase cannabis. Please consume responsibly.

© 2026 Weed Dispos

Weed Dispos is part of the Smoke Advertising owned media network.

Runs on Noemic