Weed Dispos
Browse StatesNear MeBrandsDealsBest PriceJobsAbout
Sign InList Your Dispensary
Brands / POET / Products

POET products

4 POET listings pulled from 3 licensed dispensary menus, with prices, potency and current promos.

Moroccan Peaches | Big Buds | 3.5g by POET

Moroccan Peaches | Big Buds | 3.5g

POET
$24.00
$6.86/g
Woodland Hills, California
THC 32.79%
Bob Hope | Big Buds | 3.5g by POET

Bob Hope | Big Buds | 3.5g

POET
$34.00
$9.71/g
Point Arena, California
THC 24.8%
Grape Reserve OG | Big Buds | 3.5g by POET

Grape Reserve OG | Big Buds | 3.5g

POET
$34.00
$9.71/g
Point Arena, California
THC 26.35%
Blueberry Trainwreck | Big Buds | 3.5g by POET

Blueberry Trainwreck | Big Buds | 3.5g

POET
$36.00
$10.29/g
Weed, California
THC 21.6%

Discover

  • Browse States
  • Dispensaries Near Me
  • Cannabis Brands
  • Products
  • Blog
  • Deals
  • Dispensary Jobs

Categories

  • Flower
  • Edibles
  • Vapes
  • Pre-Rolls
  • Concentrates
  • Tinctures
  • All products →

Resources

  • About
  • Contact
  • Privacy Policy
  • Terms of Service
  • Disclaimer

Browse by State

  • California
  • Colorado
  • Michigan
  • Oregon
  • Washington
  • Massachusetts
  • Illinois
  • Nevada
  • Arizona
  • New York
  • New Jersey
  • Florida
  • All states →

For dispensaries & brands

  • Cannabis marketing agency
  • Dispensary marketing
  • Dispensary SEO
  • Cannabis SMS marketing
  • Owned media network
  • Get your dispensary found — Smoke Advertising

Must be 21+ to purchase cannabis. Please consume responsibly.

© 2026 Weed Dispos

Weed Dispos is part of the Smoke Advertising owned media network.

Runs on Noemic