Weed Dispos
Browse StatesNear MeBrandsDealsBest PriceJobsAbout
Sign InList Your Dispensary
Brands / Pura / Products

Pura products

12 Pura listings pulled from 8 licensed dispensary menus, with prices, potency and current promos.

Medellin | Ground | 0.7g by Pura

Medellin | Ground | 0.7g

Pura
$10.00
$14.29/g
Tonawanda, New York
Purple Milk | Ground | 0.7g by Pura

Purple Milk | Ground | 0.7g

Pura
$10.00
$14.29/g
Tonawanda, New York
RS11 x Soap | Ground | 3.5g by Pura

RS11 x Soap | Ground | 3.5g

Pura
$30.00
$8.57/g
Tonawanda, New York
RS11 x Soap | Big Buds | 3.5g by Pura

RS11 x Soap | Big Buds | 3.5g

Pura
$39.82
Bronx, New York
THC 24.63%
Roapz Live Rosin | Disposable | 0.5g by Pura

Roapz Live Rosin | Disposable | 0.5g

Pura
$44.25
$88.50/g
New York, New York
THC 68.18%
Blue Lime Punch | Disposable | 0.5g by Pura

Blue Lime Punch | Disposable | 0.5g

Pura
$50.00
New York, New York
THC 69.88%
Roapz | Disposable | 0.5g by Pura

Roapz | Disposable | 0.5g

Pura
$50.00
New York, New York
THC 68.17%
Pura Premium Flower (1oz) - RS11 by Pura

Pura Premium Flower (1oz) - RS11

Pura
$250.00
$8.93/g
Brooklyn, New York

Discover

  • Browse States
  • Dispensaries Near Me
  • Cannabis Brands
  • Products
  • Blog
  • Deals
  • Dispensary Jobs

Categories

  • Flower
  • Edibles
  • Vapes
  • Pre-Rolls
  • Concentrates
  • Tinctures
  • All products →

Resources

  • About
  • Contact
  • Privacy Policy
  • Terms of Service
  • Disclaimer

Browse by State

  • California
  • Colorado
  • Michigan
  • Oregon
  • Washington
  • Massachusetts
  • Illinois
  • Nevada
  • Arizona
  • New York
  • New Jersey
  • Florida
  • All states →

For dispensaries & brands

  • Cannabis marketing agency
  • Dispensary marketing
  • Dispensary SEO
  • Cannabis SMS marketing
  • Owned media network
  • Get your dispensary found — Smoke Advertising

Must be 21+ to purchase cannabis. Please consume responsibly.

© 2026 Weed Dispos

Weed Dispos is part of the Smoke Advertising owned media network.

Runs on Noemic