Weed Dispos
Browse StatesNear MeBrandsDealsBest PriceJobsAbout
Sign InList Your Dispensary
Brands / Riviera Creek / Products

Riviera Creek products

159 Riviera Creek listings pulled from 32 licensed dispensary menus, with prices, potency and current promos.

Riviera Creek | 1G Riv Stick Infused Flower - Lost River by Riviera Creek

Riviera Creek | 1G Riv Stick Infused Flower - Lost River

Price Drop
Riviera Creek
$11.90$17.00
$11.90/g
Seven Hills, Ohio
THC 33.33%
Riviera Creek | 100MG Gummies - Pineapple by Riviera Creek

Riviera Creek | 100MG Gummies - Pineapple

Price Drop
Riviera Creek
$16.00$20.00
Cincinnati, Ohio
THC 100%
Riviera Creek | 0.35G Riv Stick Infused Flower - Stambaugh GC by Riviera Creek

Riviera Creek | 0.35G Riv Stick Infused Flower - Stambaugh GC

Riviera Creek
$16.00
$45.71/g
Zanesville, Ohio
Riviera Creek | 1G Riv Stick Infused Flower - Chocolope by Riviera Creek

Riviera Creek | 1G Riv Stick Infused Flower - Chocolope

Riviera Creek
$17.00
$68.00/g
Springdale, Ohio
Riviera Creek | 1G Kief - Stambaugh GC Kief by Riviera Creek

Riviera Creek | 1G Kief - Stambaugh GC Kief

Price Drop
Riviera Creek
$20.00$20.00
$20.00/g
Reynoldsburg, Ohio
Riviera Creek | Kief - Wild Cat by Riviera Creek

Riviera Creek | Kief - Wild Cat

Price Drop
Riviera Creek
$20.00$20.00
$20.00/g
Reynoldsburg, Ohio
Riviera Creek | 1/2G Ice Water Hash - Yo Rocks by Riviera Creek

Riviera Creek | 1/2G Ice Water Hash - Yo Rocks

Riviera Creek
$23.00
$71.88/g
Beavercreek, Ohio
Riviera Creek | Ice Water Hash - Wild Cat by Riviera Creek

Riviera Creek | Ice Water Hash - Wild Cat

Riviera Creek
$23.50
$39.83/g
Bowling Green, Ohio
Riviera Creek | 3pk 1g Riv Stick by Riviera Creek

Riviera Creek | 3pk 1g Riv Stick

Riviera Creek
$24.00
$24.00/g
Canton, Ohio
THC 27.69%
Riviera Creek | Moon Rocks by Riviera Creek

Riviera Creek | Moon Rocks

Riviera Creek
$25.00
$42.37/g
Columbus, Ohio
THC 63.9%
Riviera Creek | 2.83G Flower - Chocolope by Riviera Creek

Riviera Creek | 2.83G Flower - Chocolope

Price Drop
Riviera Creek
$25.80$43.00
$9.12/g
Euclid, Ohio
Riviera Creek | 2.83G Flower - Lost River by Riviera Creek

Riviera Creek | 2.83G Flower - Lost River

Price Drop
Riviera Creek
$25.80$43.00
$9.12/g
Euclid, Ohio

Discover

  • Browse States
  • Dispensaries Near Me
  • Cannabis Brands
  • Products
  • Blog
  • Deals
  • Dispensary Jobs

Categories

  • Flower
  • Edibles
  • Vapes
  • Pre-Rolls
  • Concentrates
  • Tinctures
  • All products →

Resources

  • About
  • Contact
  • Privacy Policy
  • Terms of Service
  • Disclaimer

Browse by State

  • California
  • Colorado
  • Michigan
  • Oregon
  • Washington
  • Massachusetts
  • Illinois
  • Nevada
  • Arizona
  • New York
  • New Jersey
  • Florida
  • All states →

For dispensaries & brands

  • Cannabis marketing agency
  • Dispensary marketing
  • Dispensary SEO
  • Cannabis SMS marketing
  • Owned media network
  • Get your dispensary found — Smoke Advertising

Must be 21+ to purchase cannabis. Please consume responsibly.

© 2026 Weed Dispos

Weed Dispos is part of the Smoke Advertising owned media network.

Runs on Noemic