Weed Dispos
Browse StatesNear MeBrandsDealsBest PriceJobsAbout
Sign InList Your Dispensary
Brands / Tree House Cannabis / Products

Tree House Cannabis products

11 Tree House Cannabis listings pulled from 5 licensed dispensary menus, with prices, potency and current promos.

Gelonade | Big Buds | 3.5g by Tree House Cannabis

Gelonade | Big Buds | 3.5g

Tree House Cannabis
$16.00
$4.57/g
Los Angeles, California
THC 28.5%
Black Label Runtz 3.5g by Tree House Cannabis

Black Label Runtz 3.5g

Tree House Cannabis
$24.00
$6.86/g
Los Angeles, California
THC 29.45%
Razzleberry | Big Buds | 3.5g by Tree House Cannabis

Razzleberry | Big Buds | 3.5g

Tree House Cannabis
$24.00
$6.86/g
Los Angeles, California
THC 22%
My Mints | Mints | 20pk | 5mg/ea by Tree House Cannabis

My Mints | Mints | 20pk | 5mg/ea

Tree House Cannabis
$30.00
Windham, Maine
THC 5%
Funny Honey | 100mg/ea by Tree House Cannabis

Funny Honey | 100mg/ea

Tree House Cannabis
$30.00
Turner, Maine
THC 100%
311 Cia Loca | Big Buds | 3.5g by Tree House Cannabis

311 Cia Loca | Big Buds | 3.5g

Tree House Cannabis
$36.00
$10.29/g
Los Angeles, California
THC 37.6%
Therapeutics | Tinctures by Tree House Cannabis

Therapeutics | Tinctures

Tree House Cannabis
$42.72
Turner, Maine
THC 200%

Discover

  • Browse States
  • Dispensaries Near Me
  • Cannabis Brands
  • Products
  • Blog
  • Deals
  • Dispensary Jobs

Categories

  • Flower
  • Edibles
  • Vapes
  • Pre-Rolls
  • Concentrates
  • Tinctures
  • All products →

Resources

  • About
  • Contact
  • Privacy Policy
  • Terms of Service
  • Disclaimer

Browse by State

  • California
  • Colorado
  • Michigan
  • Oregon
  • Washington
  • Massachusetts
  • Illinois
  • Nevada
  • Arizona
  • New York
  • New Jersey
  • Florida
  • All states →

For dispensaries & brands

  • Cannabis marketing agency
  • Dispensary marketing
  • Dispensary SEO
  • Cannabis SMS marketing
  • Owned media network
  • Get your dispensary found — Smoke Advertising

Must be 21+ to purchase cannabis. Please consume responsibly.

© 2026 Weed Dispos

Weed Dispos is part of the Smoke Advertising owned media network.

Runs on Noemic