| 1 | Strawberry Lemonade (100mg THC) [2oz] | each · 100mg THC | $7.95$13.2540% off | $7.95/100mg THC | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Strut | Pineapple Mimosa | Disposable Vape | (2000mg) | Hybrid Vape Pens | 2 g | $39$6540% off | $19.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grassroots | Titan Express | Live Budder | Sativa | [1g] Concentrates | gram | $30.10$4330% off | $30.10/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grassroots | Facetz #12 | Live Sugar | [1g] | Hybrid Concentrates | gram | $30.10$4330% off | $30.10/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grassroots | Ray Charles | Live Sugar | [1g] | Indica Concentrates | gram | $30.10$4330% off | $30.10/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grassroots | Triple Stack | Live Sugar | Indica | [1g] Concentrates | gram | $30.10$4330% off | $30.10/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find | Astro GMO | Shake | Indica | [7g] Flower | quarter | $35$5030% off | $5/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grassroots | Zesty Garlic Cookies | Flower | Indica | [7g] Flower | quarter | $45.50$6530% off | $6.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Batch | Dazzleberry | AIO | Disposable Vape | Hybrid | (2000mg) Vape Pens | 2 g | $52.50$7530% off | $26.25/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Lemon Cookies | Disposable | 2g | 2 g | $52.50$7530% off | $26.25/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Batch | 2g Signature AIO - Skywalker 600 | 2 g | $52.50$7530% off | $26.25/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Find | Gas Lit | Flower | Hybrid | [14g] Flower | half ounce | $66.50$9530% off | $4.75/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Find | White Hot Guava | Flower | Hybrid | [14g] Flower | half ounce | $66.50$9530% off | $4.75/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Grassroots | Zesty Garlic Cookies | Popcorn | Indica | [14g] Flower | half ounce | $73.50$10530% off | $5.25/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Grassroots | Moonbeam Gelato | Popcorn | [14g] | Hybrid Flower | half ounce | $73.50$10530% off | $5.25/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Grassroots | Zesty Garlic Cookies | Flower | Indica | [14g] Flower | half ounce | $78.40$11230% off | $5.60/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | TILT | Pre-Roll | Godfather OG | [1g] | Indica Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | TILT | Pre-Roll | Superboof | [1g] | Hybrid Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | TILT | Pre-Roll | Sundae Driver | Hybrid | [1g] Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | TILT | Pre-Roll | Strawberry Dream | [1g] | Sativa Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | TILT | Pre-Roll | Skywalker Surge | [1g] | Sativa Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | TILT | Pre-Roll | Sherbet Creamsicle | Indica | [1g] Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | TILT | Pre-Roll | Rainbow Inferno | Hybrid | [1g] Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | TILT | Pre-Roll | Mint Kush | [1g] | Indica Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | Terrace Cannabis Dispensary - Alton Alton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |