| 1 | Z-Face | Live Resin Cartridge | 1g | gram | $39.99$56.2529% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | BLUE LOBSTER | 1G LIVE RESIN 510 CARTRIDGE Vape Pens | gram | $39.99$56.2529% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | A.B. PARFAIT | 1G LIVE RESIN 510 CARTRIDGE Vape Pens | gram | $39.99$56.2529% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | WEDDING CAKE| 1G LIVE RESIN 510 CARTRIDGE Vape Pens | gram | $39.99$56.2529% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | GOT CAUGHT | 1G LIVE RESIN 510 CARTRIDGE Vape Pens | gram | $39.99$56.2529% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | RS-11 | 1G LIVE RESIN 510 CARTRIDGE Vape Pens | gram | $39.99$56.2529% off | $39.99/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Clementine Distillate Cartridge - 1g | gram | $32.50$43.7526% off | $32.50/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Durban Poison Distillate Cartridge - 1g | gram | $32.50$43.7526% off | $32.50/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Northern Lights | Cartridge | 1g | gram | $32.50$43.7526% off | $32.50/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Banana Runtz | Cartridge | 1g | gram | $32.50$43.7526% off | $32.50/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Mimosa Distillate Cartridge - 1g | gram | $32.50$43.7526% off | $32.50/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Rainbow Belts | Cartridge | 1g | gram | $32.50$43.7526% off | $32.50/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | VELVET PIE X GG4 || 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | TROP MUFFIN || 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Blue Lobster | Live Resin Badder | 3g | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | HAWAIIAN FAANTA | 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Ghost Train Haze | Live Resin Badder | 3g | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | WATERMELON LATERZ | 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | PURO LOCO || 3G LIVE BADDER Concentrates | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Kandy Kush | Live Resin Badder | 3g | 3 g | $70$89.9922% off | $23.33/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | SUPERBOOF | DELI STYLE Flower | gram | $11.69$14.9922% off | $11.69/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Collard Greens | Smalls | gram | $11.69$14.9922% off | $11.69/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | STRAWNANA | DELI STYLE Flower | gram | $11.69$14.9922% off | $11.69/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Cherry Sorbet | Smalls | 14g | gram | $11.69$14.9922% off | $11.69/g | Kind Goods Recreational Dispensary - Maryland Heights Maryland Heights · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |