| 1 | Medellin | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $10.50$1530% off | $10.50/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Medellin | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $10.50$1530% off | $10.50/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Camino (Social) Sparkling Pear 2:6 THC:CBD 20 Pack 40mg Edibles | each · 20-pack · 40mg THC | $18.20$2630% off | $45.50/100mg THC | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Camino (Social) Sparkling Pear 2:6 THC:CBD 20 Pack 40mg Edibles | each · 20-pack · 40mg THC | $18.20$2630% off | $45.50/100mg THC | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gron Tangelo 2:1:1 THC:CBC:CBG 10 Pack 100mg Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22.40$3230% off | $22.40/100mg THC | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gron Blackberry Lemonade (Sleep) 1:1:1 CBD:THC:CBN 10 Pack 100mg Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22.40$3230% off | $22.40/100mg THC | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gron Blackberry Lemonade (Sleep) 1:1:1 CBD:THC:CBN 10 Pack 100mg Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22.40$3230% off | $22.40/100mg THC | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Gron Tangelo 2:1:1 THC:CBC:CBG 10 Pack 100mg Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22.40$3230% off | $22.40/100mg THC | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Gron Blueberry Lemonade 3:1 CBG:THC 10 Pack 100mg Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22.40$3230% off | $22.40/100mg THC | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Gron Blueberry Lemonade 3:1 CBG:THC 10 Pack 100mg Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22.40$3230% off | $22.40/100mg THC | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Hamilton Farms Singapore Sling Pre-Pack 3.5g Flower | eighth | $38.50$5530% off | $11/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Garden Greens Kaizen Big Bud 3.5g Flower | eighth | $38.50$5530% off | $11/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Hamilton Farms Singapore Sling Pre-Pack 3.5g Flower | eighth | $38.50$5530% off | $11/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Garden Greens Kaizen Big Bud 3.5g Flower | eighth | $38.50$5530% off | $11/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Goodies Gelonade Pre-Pack 7g Flower | quarter | $63$9030% off | $9/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Goodies Gelonade Pre-Pack 7g Flower | quarter | $63$9030% off | $9/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Clade 9 Lemon Cherry Gelato Big Bud 7g Flower | quarter | $66.50$9530% off | $9.50/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Clade 9 Lemon Cherry Gelato Big Bud 7g Flower | quarter | $66.50$9530% off | $9.50/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Fresh Rainbow Belts Big Bud 3.5g Flower | eighth | $25$3529% off | $7.14/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Fresh Rainbow Belts Big Bud 3.5g Flower | eighth | $25$3529% off | $7.14/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | &Shine Maui Wowie All-In-One 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | &Shine Ghost Train Haze Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Cannabis Dispensary, Mt Holly Mt Holly · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | &Shine Northern Lights Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | &Shine Strawberry Cough Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $50$7029% off | $25/g | Fire & Oak Mt Holly Dispensary - Weed Delivery Mt Holly · delivery | Jul 31, 2026 |