Cheap ounces in Chandler, AZ — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $75.50 — The Pharm Las Vegas Triangle Kush 28g at Zen Leaf Dispensary Chandler ($2.70 per gram)
9 real 28g packages on Chandler menus · Chandler average $133.83 an ounce · typical flower $7.89 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Arizona city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Pharm Las Vegas Triangle Kush 28g Flower | ounce | $75.50 | $2.70/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | The Pharm Mothers Milk 28g Smalls Flower | ounce | $75.50 | $2.70/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | The Pharm Nepali 28g Smalls Flower | ounce | $75.50 | $2.70/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | The Pharm Tropsanto 90 28g Smalls Flower | ounce | $75.50 | $2.70/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Shango Easy Cadillac Rainbows 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Shango Easy Glitter Bomb 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Shango Easy Diesel Dunked Donuts 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Shango Easy Doppio 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Shango Easy Gelatoratti 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $100 and under in Chandler
4 packages in this price band among the cheapest Chandler ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Pharm Las Vegas Triangle Kush 28g Flower | ounce | $75.50 | $2.70/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | The Pharm Mothers Milk 28g Smalls Flower | ounce | $75.50 | $2.70/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | The Pharm Nepali 28g Smalls Flower | ounce | $75.50 | $2.70/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | The Pharm Tropsanto 90 28g Smalls Flower | ounce | $75.50 | $2.70/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Chandler
5 packages in this price band among the cheapest Chandler ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shango Easy Cadillac Rainbows 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Shango Easy Glitter Bomb 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Shango Easy Diesel Dunked Donuts 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Shango Easy Doppio 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Shango Easy Gelatoratti 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Chandler
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Chandler has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Chandler ounce: $133.83 across 9 listings, lowest $75.50.
- Average half ounce: $71.71.
- Average quarter: $52.50.
- Average eighth: $43.42.
See also the Chandler flower price index, cheapest flower per gram and Chandler deals.
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.