Cheap ounces in Cockeysville, MD — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $140 — Evermore Red Zushi Untrimmed at Chesacanna ($5 per gram)
18 real 28g packages on Cockeysville menus · Cockeysville average $200.47 an ounce · typical flower $11.43 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Maryland city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Evermore Red Zushi Untrimmed Flower | ounce | $140 | $5/g | Chesacanna Cockeysville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Stash | Pineapple Cake Flower | ounce | $143.50$20530% off | $5.13/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Legend | Blue Lemonade Flower | ounce | $190 | $6.79/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | & Shine | Sweet Stripes | MIXED BUDS Flower | ounce | $190 | $6.79/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Legend | Grape Gummiez Flower | ounce | $200 | $7.14/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Green | Taffy Twist | MIXED BUDS Flower | ounce | $200 | $7.14/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Legend | Windu Flower | ounce | $200 | $7.14/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Small A$$ Buds | Sherbanger #22 | SMALLS Flower | ounce | $205 | $7.32/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Jelly Donut x GMO | Big Buds | 28g LEGEND · Flower | ounce | $205 | $7.32/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cherry Chem Flower District Cannabis · Flower | ounce | $210 | $7.50/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | RYTHM Animal Face 28g RYTHM · Flower | ounce | $210 | $7.50/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Gas Guzzler #8 | Mixed Buds | 28g RYTHM · Flower | ounce | $210 | $7.50/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Golden Pineapple Flower (28g) SunMed Growers · Flower | ounce | $215 | $7.68/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Black Cherry Gelato Flower (28g) SunMed Growers · Flower | ounce | $215 | $7.68/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Purple Punch Flower (28g) SunMed Growers · Flower | ounce | $215 | $7.68/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | SDG OG Flower (28g) SunMed Growers · Flower | ounce | $220 | $7.86/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Chem de la Chem Flower (28g) SunMed Growers · Flower | ounce | $220 | $7.86/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Sour Diesel Flower (28g) SunMed Growers · Flower | ounce | $220 | $7.86/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Cockeysville
18 packages in this price band among the cheapest Cockeysville ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Evermore Red Zushi Untrimmed Flower | ounce | $140 | $5/g | Chesacanna Cockeysville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Stash | Pineapple Cake Flower | ounce | $143.50$20530% off | $5.13/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Legend | Blue Lemonade Flower | ounce | $190 | $6.79/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | & Shine | Sweet Stripes | MIXED BUDS Flower | ounce | $190 | $6.79/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Legend | Grape Gummiez Flower | ounce | $200 | $7.14/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Green | Taffy Twist | MIXED BUDS Flower | ounce | $200 | $7.14/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Legend | Windu Flower | ounce | $200 | $7.14/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Small A$$ Buds | Sherbanger #22 | SMALLS Flower | ounce | $205 | $7.32/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Jelly Donut x GMO | Big Buds | 28g LEGEND · Flower | ounce | $205 | $7.32/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cherry Chem Flower District Cannabis · Flower | ounce | $210 | $7.50/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | RYTHM Animal Face 28g RYTHM · Flower | ounce | $210 | $7.50/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Gas Guzzler #8 | Mixed Buds | 28g RYTHM · Flower | ounce | $210 | $7.50/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Golden Pineapple Flower (28g) SunMed Growers · Flower | ounce | $215 | $7.68/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Black Cherry Gelato Flower (28g) SunMed Growers · Flower | ounce | $215 | $7.68/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Purple Punch Flower (28g) SunMed Growers · Flower | ounce | $215 | $7.68/g | KIP Dispensary Cockeysville · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Cockeysville
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Cockeysville has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Cockeysville ounce: $200.47 across 18 listings, lowest $140.
- Average half ounce: $110.71.
- Average quarter: $68.97.
- Average eighth: $42.76.
See also the Cockeysville flower price index, cheapest flower per gram and Cockeysville deals.
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.