Cheap ounces in Plymouth, MA — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $100.50 — zkittles cake | Big Buds | 28g at Zen Leaf Cannabis Dispensary ($3.59 per gram)
10 real 28g packages on Plymouth menus · Plymouth average $114.18 an ounce · typical flower $7.14 per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare ounce prices across every Massachusetts city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | zkittles cake | Big Buds | 28g Seche · Flower | ounce | $100.50 | $3.59/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Plymouth · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Gusher X Runtz | Big Buds | 28g Seche · Flower | ounce | $100.50 | $3.59/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Plymouth · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | 28g Shipwrecked Flower - Chem (S/H) Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Hidden Wonders Dispensary Plymouth · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Banana Pie | Big Buds | 28g Seche · Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Hidden Wonders Dispensary Plymouth · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Sheesh | Big Buds | 28g Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Hidden Wonders Dispensary Plymouth · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Singapore Sling | Big Buds | 28g Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Hidden Wonders Dispensary Plymouth · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | NF1 | 28g Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Hidden Wonders Dispensary Plymouth · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Dulce De Uva | Big Buds | 28g RYTHM · Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Hidden Wonders Dispensary Plymouth · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Rythm | Mixed Buds Outta My Head (H) Flower | ounce | $120.25 | $4.29/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Plymouth · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Dulce De Uva | Big Buds | 28g RYTHM · Flower | ounce | $120.50 | $4.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Plymouth · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Plymouth
10 packages in this price band among the cheapest Plymouth ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | zkittles cake | Big Buds | 28g Seche · Flower | ounce | $100.50 | $3.59/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Plymouth · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Gusher X Runtz | Big Buds | 28g Seche · Flower | ounce | $100.50 | $3.59/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Plymouth · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | 28g Shipwrecked Flower - Chem (S/H) Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Hidden Wonders Dispensary Plymouth · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Banana Pie | Big Buds | 28g Seche · Flower | ounce | $110 | $3.93/g | Hidden Wonders Dispensary Plymouth · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Sheesh | Big Buds | 28g Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Hidden Wonders Dispensary Plymouth · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Singapore Sling | Big Buds | 28g Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Hidden Wonders Dispensary Plymouth · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | NF1 | 28g Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Hidden Wonders Dispensary Plymouth · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Dulce De Uva | Big Buds | 28g RYTHM · Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Hidden Wonders Dispensary Plymouth · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Rythm | Mixed Buds Outta My Head (H) Flower | ounce | $120.25 | $4.29/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Plymouth · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Dulce De Uva | Big Buds | 28g RYTHM · Flower | ounce | $120.50 | $4.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Plymouth · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
What an ounce costs in Plymouth
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Plymouth has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Plymouth ounce: $114.18 across 10 listings, lowest $100.50.
- Average half ounce: $63.06.
- Average quarter: $36.17.
- Average eighth: $28.84.
See also the Plymouth flower price index, cheapest flower per gram and Plymouth deals.
Prices come from licensed Massachusetts dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.