Cheap ounces in Biloxi, MS — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $133.50 — BRCC | Starlight at Country Boy Dispensary ($4.77 per gram)
3 real 28g packages on Biloxi menus · Biloxi average $167.83 an ounce · typical flower $8.30 per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare ounce prices across every Mississippi city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BRCC | Starlight Flower | ounce | $133.50$17825% off | $4.77/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | SLCC- Apple Fritter Smalls - 28g bag- 26.2%- 3.15% Terp (hyb) Flower | each | $185 | $6.61/g | Bee's Buds Dispensary Biloxi · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | SLCC- Southern Sherbert Smalls - 28g bag 24.7%- 2.66%Terp (ind/hyb) Flower | each | $185 | $6.61/g | Bee's Buds Dispensary Biloxi · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Biloxi
3 packages in this price band among the cheapest Biloxi ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BRCC | Starlight Flower | ounce | $133.50$17825% off | $4.77/g | Country Boy Dispensary Biloxi · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | SLCC- Apple Fritter Smalls - 28g bag- 26.2%- 3.15% Terp (hyb) Flower | each | $185 | $6.61/g | Bee's Buds Dispensary Biloxi · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | SLCC- Southern Sherbert Smalls - 28g bag 24.7%- 2.66%Terp (ind/hyb) Flower | each | $185 | $6.61/g | Bee's Buds Dispensary Biloxi · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Biloxi
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Biloxi has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Biloxi ounce: $167.83 across 3 listings, lowest $133.50.
- Average half ounce: $79.68.
- Average quarter: $45.73.
- Average eighth: $34.31.
See also the Biloxi flower price index, cheapest flower per gram and Biloxi deals.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.