Cheap ounces in Brandon, MS — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $156 — Happy Campers Farms | Oreoz at DABBS Cannabis Dispensary ($5.57 per gram)
17 real 28g packages on Brandon menus · Brandon average $174.59 an ounce · typical flower $9.14 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Mississippi city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Happy Campers Farms | Oreoz Flower | ounce | $156$19520% off | $5.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Brandon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sweet Life Canna | 28g | Jet Fuel Flower | ounce | $165$20620% off | $5.89/g | DABBS Cannabis Dispensary Brandon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 28G | Gorilla Glue #12 | Green Solutions Flower | each | $165 | $5.89/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 28g | Smarties | Gruv Flower | each | $165 | $5.89/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 28G | Cheetah the Hut | Green Solutions Flower | each | $165 | $5.89/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sweet Life Canna Co. | 28g | Pineapple Petrol Flower | ounce | $165$20620% off | $5.89/g | DABBS Cannabis Dispensary Brandon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sweet Life | 28g | Mandarin Cookies | Smalls Flower | ounce | $165$20620% off | $5.89/g | DABBS Cannabis Dispensary Brandon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 28g | Chocolate Lemonade | Platinum | Infused | BRCC Flower | each | $175 | $6.25/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | 28g | G Shit | Black Label | BRCC040826 Flower | each | $175 | $6.25/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | 28g | G4K | Black Label | BRCC Flower | each | $175 | $6.25/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | 28g | COLORADO CLEMENTINE | Growrite Flower | each | $176 | $6.29/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | 28G | SUNDAY FLOAT | Growrite Flower | each | $176 | $6.29/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | 28g | Star Bright | WellCraft Flower | each | $180 | $6.43/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | 28G | Cannalope Haze | Green Solutions Flower | each | $180 | $6.43/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Big River | 28g | Starlight Flower | ounce | $195 | $6.96/g | DABBS Cannabis Dispensary Brandon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Big River | 28g | OG Marshmallow Flower | ounce | $195 | $6.96/g | DABBS Cannabis Dispensary Brandon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Big River | 28g | Head Banger Flower | ounce | $195 | $6.96/g | DABBS Cannabis Dispensary Brandon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Brandon
17 packages in this price band among the cheapest Brandon ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Happy Campers Farms | Oreoz Flower | ounce | $156$19520% off | $5.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Brandon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sweet Life Canna | 28g | Jet Fuel Flower | ounce | $165$20620% off | $5.89/g | DABBS Cannabis Dispensary Brandon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 28G | Gorilla Glue #12 | Green Solutions Flower | each | $165 | $5.89/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 28g | Smarties | Gruv Flower | each | $165 | $5.89/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 28G | Cheetah the Hut | Green Solutions Flower | each | $165 | $5.89/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sweet Life Canna Co. | 28g | Pineapple Petrol Flower | ounce | $165$20620% off | $5.89/g | DABBS Cannabis Dispensary Brandon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sweet Life | 28g | Mandarin Cookies | Smalls Flower | ounce | $165$20620% off | $5.89/g | DABBS Cannabis Dispensary Brandon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 28g | Chocolate Lemonade | Platinum | Infused | BRCC Flower | each | $175 | $6.25/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | 28g | G Shit | Black Label | BRCC040826 Flower | each | $175 | $6.25/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | 28g | G4K | Black Label | BRCC Flower | each | $175 | $6.25/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | 28g | COLORADO CLEMENTINE | Growrite Flower | each | $176 | $6.29/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | 28G | SUNDAY FLOAT | Growrite Flower | each | $176 | $6.29/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | 28g | Star Bright | WellCraft Flower | each | $180 | $6.43/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | 28G | Cannalope Haze | Green Solutions Flower | each | $180 | $6.43/g | Spillway Dispensary Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Big River | 28g | Starlight Flower | ounce | $195 | $6.96/g | DABBS Cannabis Dispensary Brandon · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Brandon
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Brandon has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Brandon ounce: $174.59 across 17 listings, lowest $156.
- Average half ounce: $88.59.
- Average quarter: $55.73.
- Average eighth: $37.35.
See also the Brandon flower price index, cheapest flower per gram and Brandon deals.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.