Cheap ounces in Laurel, MS — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $120 — Oreoz 28g - Happy Campers Farm - 22.5% - Indica Hybrid at AllsWell Brands, LLC ($4.29 per gram)
4 real 28g packages on Laurel menus · Laurel average $136.25 an ounce · typical flower $8.57 per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare ounce prices across every Mississippi city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Oreoz 28g - Happy Campers Farm - 22.5% - Indica Hybrid Flower | each | $120 | $4.29/g | AllsWell Brands, LLC Laurel · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Black Runtz 28g - Max Harvest - 23.1 - Hybrid Flower | each | $130 | $4.64/g | AllsWell Brands, LLC Laurel · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Star Bright 28g - Wellcraft - 22.9% - Indica Hybrid Flower | each | $130 | $4.64/g | AllsWell Brands, LLC Laurel · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sweet Life Canna Co. | 28g | Pineapple Petrol Flower | ounce | $165$20620% off | $5.89/g | DABBS Cannabis Dispensary Laurel · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Laurel
4 packages in this price band among the cheapest Laurel ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Oreoz 28g - Happy Campers Farm - 22.5% - Indica Hybrid Flower | each | $120 | $4.29/g | AllsWell Brands, LLC Laurel · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Black Runtz 28g - Max Harvest - 23.1 - Hybrid Flower | each | $130 | $4.64/g | AllsWell Brands, LLC Laurel · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Star Bright 28g - Wellcraft - 22.9% - Indica Hybrid Flower | each | $130 | $4.64/g | AllsWell Brands, LLC Laurel · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sweet Life Canna Co. | 28g | Pineapple Petrol Flower | ounce | $165$20620% off | $5.89/g | DABBS Cannabis Dispensary Laurel · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Laurel
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Laurel has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Laurel ounce: $136.25 across 4 listings, lowest $120.
- Average half ounce: $79.65.
- Average quarter: $44.40.
- Average eighth: $32.75.
See also the Laurel flower price index, cheapest flower per gram and Laurel deals.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.