Cheap ounces in Caruthersville, MO — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $149 — CODES: Flower | Chimera Junky at Good Day Farm Dispensary Caruthersville ($5.32 per gram)
22 real 28g packages on Caruthersville menus · Caruthersville average $177.18 an ounce · typical flower $7.86 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Missouri city
Cheapest ounces today
Ounces premium ounces (over $100) in Caruthersville
22 packages in this price band among the cheapest Caruthersville ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CODES: Flower | Chimera Junky Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | CODES: Flower | Red Pop Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Codes: Flower | Jealousy Split | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Sour Cheetah | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | GDF: Flower | Baker's Honey | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | GDF: Flower | Coka | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | GDF: Flower | Cookies | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | GDF: Flower | Grape Junky #7 Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | GDF: Flower | Lemon Pastries Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | GDF: Flower | Sour Cheetah | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Gold Strike | Smalls Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Grape Junky #7 | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Baker's Honey | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | CODES: Flower | Kc Og Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Codes: Flower | Fortune Cookie | 28g Codes · Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Good Day Farm Dispensary Caruthersville Caruthersville · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
What an ounce costs in Caruthersville
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Caruthersville has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Caruthersville ounce: $177.18 across 22 listings, lowest $149.
- Average half ounce: $94.16.
- Average quarter: $48.50.
- Average eighth: $32.24.
See also the Caruthersville flower price index, cheapest flower per gram and Caruthersville deals.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.