Cheap ounces in Chillicothe, MO — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $149 — CODES: Flower | Gold Dropz at Codes Dispensary Chillicothe ($5.32 per gram)
24 real 28g packages on Chillicothe menus · Chillicothe average $178.58 an ounce · typical flower $7.86 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Missouri city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CODES: Flower | Gold Dropz Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Codes | KC OG | Big Buds | 7g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Codes: Flower | Banapple Cream | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | CODES: Flower | Sour Guava Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | CODES: Flower | Red Pop Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Baker's Honey | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Gas Truffle | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | GDF: Flower | B. Hope Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | GDF: Flower | Double Dream Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | GDF: Flower | Futura Haze Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | GDF: Flower | Hooch Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | GDF: Flower | Pink Certz #3 Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | CODES: Flower | Pico Duarte Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | CODES: Flower | Bruce Banner Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Codes: Flower | Jealousy Split | 28g Codes · Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | GDF: Flower | Heavy Fog #1 | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $189 | $6.75/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Highway Hotel: Flower | Black Amber Flower | ounce | $189 | $6.75/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | GDF: Flower | Mango Mintality Flower | ounce | $189 | $6.75/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Highway Hotel: Flower | Orange Pop Flower | ounce | $189 | $6.75/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Codes: Flower | Ruby Violet Flower | ounce | $189 | $6.75/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Chillicothe
24 packages in this price band among the cheapest Chillicothe ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CODES: Flower | Gold Dropz Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Codes | KC OG | Big Buds | 7g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Codes: Flower | Banapple Cream | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | CODES: Flower | Sour Guava Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | CODES: Flower | Red Pop Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Baker's Honey | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Gas Truffle | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | GDF: Flower | B. Hope Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | GDF: Flower | Double Dream Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | GDF: Flower | Futura Haze Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | GDF: Flower | Hooch Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | GDF: Flower | Pink Certz #3 Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | CODES: Flower | Pico Duarte Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | CODES: Flower | Bruce Banner Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Codes: Flower | Jealousy Split | 28g Codes · Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Chillicothe Chillicothe · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
What an ounce costs in Chillicothe
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Chillicothe has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Chillicothe ounce: $178.58 across 24 listings, lowest $149.
- Average half ounce: $87.68.
- Average quarter: $49.74.
- Average eighth: $32.03.
See also the Chillicothe flower price index, cheapest flower per gram and Chillicothe deals.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.