Cheap ounces in Osage Beach, MO — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $149 — Codes: Flower | Jealousy Split | 28g at Codes Dispensary Osage Beach ($5.32 per gram)
13 real 28g packages on Osage Beach menus · Osage Beach average $172.15 an ounce · typical flower $7.86 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Missouri city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Codes: Flower | Jealousy Split | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Codes: Flower | Lucinda Williams | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Codes: Flower | Dayger #4 | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | GDF: Flower | Vice City #7 Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Sour Cheetah | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | GDF: Flower | Futura Haze Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | GDF: Flower | Pink Certz #3 Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Codes: Flower | Diesel Lab | 28g Codes · Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Codes: Flower | Strawnana Cobbler | 28g Codes · Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Codes: Flower | Dulce De Fresca | 28g Codes · Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Southern Strudel | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $189 | $6.75/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | GDF: Flower | Billy Ocean Flower | ounce | $189 | $6.75/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Dr. Funkenstein 28g Flower ILLICIT · Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Osage Beach
13 packages in this price band among the cheapest Osage Beach ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Codes: Flower | Jealousy Split | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Codes: Flower | Lucinda Williams | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | Codes: Flower | Dayger #4 | 28g Codes · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | GDF: Flower | Vice City #7 Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Sour Cheetah | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | GDF: Flower | Futura Haze Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | GDF: Flower | Pink Certz #3 Flower | ounce | $169 | $6.04/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Codes: Flower | Diesel Lab | 28g Codes · Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Codes: Flower | Strawnana Cobbler | 28g Codes · Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Codes: Flower | Dulce De Fresca | 28g Codes · Flower | ounce | $179 | $6.39/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Southern Strudel | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $189 | $6.75/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | GDF: Flower | Billy Ocean Flower | ounce | $189 | $6.75/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Dr. Funkenstein 28g Flower ILLICIT · Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Codes Dispensary Osage Beach Osage Beach · ★ 4.9 · pickup | Aug 1, 2026 |
What an ounce costs in Osage Beach
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Osage Beach has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Osage Beach ounce: $172.15 across 13 listings, lowest $149.
- Average half ounce: $83.19.
- Average quarter: $49.91.
- Average eighth: $30.93.
See also the Osage Beach flower price index, cheapest flower per gram and Osage Beach deals.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.