Cheap ounces in Gibbsboro, NJ — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $110 — Yeti 1oz Ready to Roll Flower Funk Mountain at Jane’s Joint Boutique Dispensary ($3.93 per gram)
12 real 28g packages on Gibbsboro menus · Gibbsboro average $160.83 an ounce · typical flower $10.71 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every New Jersey city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yeti 1oz Ready to Roll Flower Funk Mountain Yeti · Flower | each | $110 | $3.93/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Purple Panties Pre-Ground - 28 g Flower | each | $130 | $4.64/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | College Park - 28g Ground Flower | each | $130 | $4.64/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cherry Paloma - 28g Ground Flower | each | $130 | $4.64/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Karamel Kutthroat Pre Ground 28g Flower | each | $130 | $4.64/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Velvet - 28g Ground Flower | each | $130 | $4.64/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gastro Pop pre-ground - 28g Flower | each | $130 | $4.64/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Khalifa Kush X The Menthol 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mac V2 | Big Buds | 28g Flower | each | $160$18011% off | $5.71/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Tuscan Gelato Small Buds 28g Flower | each | $180 | $6.43/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Zummies | 28g Flower | each | $180 | $6.43/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Hell Z - 28g Flower | each | $360 | $12.86/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Gibbsboro
12 packages in this price band among the cheapest Gibbsboro ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yeti 1oz Ready to Roll Flower Funk Mountain Yeti · Flower | each | $110 | $3.93/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Purple Panties Pre-Ground - 28 g Flower | each | $130 | $4.64/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | College Park - 28g Ground Flower | each | $130 | $4.64/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cherry Paloma - 28g Ground Flower | each | $130 | $4.64/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Karamel Kutthroat Pre Ground 28g Flower | each | $130 | $4.64/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Velvet - 28g Ground Flower | each | $130 | $4.64/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gastro Pop pre-ground - 28g Flower | each | $130 | $4.64/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Khalifa Kush X The Menthol 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mac V2 | Big Buds | 28g Flower | each | $160$18011% off | $5.71/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Tuscan Gelato Small Buds 28g Flower | each | $180 | $6.43/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Zummies | 28g Flower | each | $180 | $6.43/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Hell Z - 28g Flower | each | $360 | $12.86/g | Jane’s Joint Boutique Dispensary Gibbsboro · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Gibbsboro
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Gibbsboro has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Gibbsboro ounce: $160.83 across 12 listings, lowest $110.
- Average half ounce: $92.50.
- Average quarter: $61.75.
- Average eighth: $46.07.
See also the Gibbsboro flower price index, cheapest flower per gram and Gibbsboro deals.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.