Cheap ounces in Del City, OK — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $15 — GRIZZLY SHAKE OUNCE | PASSION FRUIT - SATIVA (28G) at Prestige Cannabis Co. ($0.54 per gram)
47 real 28g packages on Del City menus · Del City average $31.81 an ounce · typical flower $4.86 per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare ounce prices across every Oklahoma city
Cheapest ounces today
Ounces $50 and under in Del City
44 packages in this price band among the cheapest Del City ounces we're tracking today.
Ounces premium ounces (over $100) in Del City
3 packages in this price band among the cheapest Del City ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HIPPIE CRASHER | BIG BUDS | 28G The Laughing Goat · Flower | ounce | $124 | $4.43/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | SOUR GOAT | BIG BUDS | 28G The Laughing Goat · Flower | ounce | $124 | $4.43/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | GG4 / ORIGINAL GLUE / GORILLA GLUE | BIG BUDS | 28G The Laughing Goat · Flower | ounce | $124 | $4.43/g | Euphora Del City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Del City
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Del City has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Del City ounce: $31.81 across 47 listings, lowest $15.
- Average half ounce: $52.27.
- Average quarter: $31.36.
- Average eighth: $25.42.
See also the Del City flower price index, cheapest flower per gram and Del City deals.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.