Cheap ounces in Tuttle, OK — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $30 — Chemdawg B-BUDS Prepack OZ at GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION ($1.07 per gram)
36 real 28g packages on Tuttle menus · Tuttle average $38.57 an ounce · typical flower $1.84 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Oklahoma city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chemdawg B-BUDS Prepack OZ Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Fly Prepack B-BUDS OZ Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | GMO Cookies | Big Buds | 1oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Fly Prepack B-BUDS OZ Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GMO Cookies | Big Buds | 1oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Dream | Big Buds | 1oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | KIWI Prepack OZ 28G Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Oreo Cookies | Big Buds | 1oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | RED VELVET X LCG Prepack 1 oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Strawnana | Big Buds | 28.3g Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Thin Mintz Prepack 1 oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Tropical Cherry Prepack 1 oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | KIWI Prepack OZ 28G Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Oreo Cookies | Big Buds | 1oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | RED VELVET X LCG Prepack 1 oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Strawnana | Big Buds | 28.3g Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Thin Mintz Prepack 1 oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Tropical Cherry Prepack 1 oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Chemdawg B-BUDS Prepack OZ Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Blue Dream | Big Buds | 1oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $50 and under in Tuttle
24 packages in this price band among the cheapest Tuttle ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chemdawg B-BUDS Prepack OZ Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Fly Prepack B-BUDS OZ Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | GMO Cookies | Big Buds | 1oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Fly Prepack B-BUDS OZ Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GMO Cookies | Big Buds | 1oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Dream | Big Buds | 1oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | KIWI Prepack OZ 28G Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Oreo Cookies | Big Buds | 1oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | RED VELVET X LCG Prepack 1 oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Strawnana | Big Buds | 28.3g Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Thin Mintz Prepack 1 oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Tropical Cherry Prepack 1 oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | Big A Buds Tuttle Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | KIWI Prepack OZ 28G Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Oreo Cookies | Big Buds | 1oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | RED VELVET X LCG Prepack 1 oz Flower | ounce | $30 | $1.07/g | GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION Tuttle · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $75 and under in Tuttle
12 packages in this price band among the cheapest Tuttle ounces we're tracking today.
What an ounce costs in Tuttle
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Tuttle has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Tuttle ounce: $38.57 across 36 listings, lowest $30.
- Average half ounce: $27.43.
- Average eighth: $15.43.
See also the Tuttle flower price index, cheapest flower per gram and Tuttle deals.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.