Cheap ounces in Fairless Hills, PA — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $145.50 — Old Pal Razz Punch 28g Ground at Zen Leaf Cannabis Dispensary ($5.20 per gram)
44 real 28g packages on Fairless Hills menus · Fairless Hills average $188.11 an ounce · typical flower $7.29 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Pennsylvania city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Old Pal Razz Punch 28g Ground Flower | ounce | $145.50 | $5.20/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Old Pal Lobster Kush 28g Ground Flower | ounce | $145.50 | $5.20/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Legend Z Banger 28g Smalls Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | SeChe T1 Fruit Striped Lato 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | SeChe T1 Stun Spore 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Green Durban Z 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Good Green Living Legend 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Good Green Shiskaberry 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Good Green Suite Stripes 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Good Green Trpcnna 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Good Green Garlic Drip 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | B52 Bomber [1oz] Flower Savvy · Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | FIND Mufftin Bomb 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Good Green Bnana GMO Reserve 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Good Green Chem Glue 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Savvy | Philly Special | Big Buds | 28g Savvy · Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy Baby Jokerz 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Savvy Coffee I Scream 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Savvy Galactic Rntz 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy Gelato 41 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Fairless Hills
44 packages in this price band among the cheapest Fairless Hills ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Old Pal Razz Punch 28g Ground Flower | ounce | $145.50 | $5.20/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Old Pal Lobster Kush 28g Ground Flower | ounce | $145.50 | $5.20/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Legend Z Banger 28g Smalls Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | SeChe T1 Fruit Striped Lato 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | SeChe T1 Stun Spore 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Green Durban Z 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Good Green Living Legend 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Good Green Shiskaberry 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Good Green Suite Stripes 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Good Green Trpcnna 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Good Green Garlic Drip 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | B52 Bomber [1oz] Flower Savvy · Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | FIND Mufftin Bomb 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Good Green Bnana GMO Reserve 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Good Green Chem Glue 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Fairless Hills · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Fairless Hills
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Fairless Hills has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Fairless Hills ounce: $188.11 across 44 listings, lowest $145.50.
- Average half ounce: $102.59.
- Average quarter: $55.46.
- Average eighth: $35.11.
See also the Fairless Hills flower price index, cheapest flower per gram and Fairless Hills deals.
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.