Cheap ounces in Horsham, PA — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $170 — INSA GG4 Whole Flower 28g at Curaleaf Dispensary Horsham ($6.07 per gram)
34 real 28g packages on Horsham menus · Horsham average $184.26 an ounce · typical flower $8.57 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Pennsylvania city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | INSA GG4 Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | INSA Grape Rntz Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | INSA Super Silver Haze Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | SeCHe Buddha Gas Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | SeCHe Fruit Striped Lato Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | SeCHe Stun Spore Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Supply Slow n' Sweet Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supply Red Berries Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Supply Rainbow Beltz Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Supply 8" Bagel Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Supply Billy Ocean Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Supply Blue Pave Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Supply Burnt Orange Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Supply Cherry AK Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Supply Chimera Junky Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Supply Director's Cut Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Supply Triangle Gelato Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Supply Gassius' Retreat Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Supply Jokerz Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Supply LCP Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Horsham
34 packages in this price band among the cheapest Horsham ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | INSA GG4 Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | INSA Grape Rntz Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | INSA Super Silver Haze Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | SeCHe Buddha Gas Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | SeCHe Fruit Striped Lato Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | SeCHe Stun Spore Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Supply Slow n' Sweet Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supply Red Berries Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Supply Rainbow Beltz Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Supply 8" Bagel Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Supply Billy Ocean Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Supply Blue Pave Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Supply Burnt Orange Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Supply Cherry AK Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Supply Chimera Junky Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Horsham Horsham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Horsham
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Horsham has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Horsham ounce: $184.26 across 34 listings, lowest $170.
- Average half ounce: $95.06.
- Average quarter: $56.11.
- Average eighth: $37.10.
See also the Horsham flower price index, cheapest flower per gram and Horsham deals.
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.