Cheap ounces in Prosser, WA — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $20 — Chill Billy Boys | Blue Dream Flower | 28g at The Bake Shop (Prosser) ($0.71 per gram)
32 real 28g packages on Prosser menus · Prosser average $59.72 an ounce · typical flower $7.43 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Washington city
Cheapest ounces today
Ounces $50 and under in Prosser
21 packages in this price band among the cheapest Prosser ounces we're tracking today.
Ounces $100 and under in Prosser
4 packages in this price band among the cheapest Prosser ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rochester Farms | Devil Driver Smalls AA Grade Flower | 28g Flower | each | $90 | $3.21/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Rochester Farms | Purple Punch Smalls AA Grade Flower | 28g Flower | each | $90 | $3.21/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Rochester Farms | Rancid Rainbow Smalls AA Grade Flower | 28g Flower | each | $90 | $3.21/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Rochester Farms | Kong Glue Smalls AA Grade Flower | 28g Flower | each | $90 | $3.21/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Prosser
7 packages in this price band among the cheapest Prosser ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Happy Buds | Now N' Melon Flower | 28g Flower | each | $130 | $4.64/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Happy Buds | Black Maple Flower | 28g Flower | each | $130 | $4.64/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Happy Buds | The Pulp Flower | 28g Flower | each | $130 | $4.64/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Happy Buds | Super Boof Flower | 28g Flower | each | $130 | $4.64/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | No Mids | Cake Boss x Lemon Cherry Popcorn Nugs Flower | 28g Flower | each | $150 | $5.36/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | No Mids | Candy Fumez Popcorn Nugs Flower | 28g Flower | each | $150 | $5.36/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | No Mids | The Pulp Popcorn Nugs Flower | 28g Flower | each | $150 | $5.36/g | The Bake Shop (Prosser) Prosser · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
What an ounce costs in Prosser
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Prosser has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Prosser ounce: $59.72 across 32 listings, lowest $20.
- Average half ounce: $70.
- Average quarter: $48.88.
- Average eighth: $32.
See also the Prosser flower price index, cheapest flower per gram and Prosser deals.
Prices come from licensed Washington dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.