Cheapest weed in Dillingham, AK
112 Dillingham menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Alaska city: cheapest weed in Alaska
Cheapest flower in Dillingham
See all flower prices →Cheapest right now: (S)Durban Poison at Alaskan Grown Cannabis — $18 ($18 per gram) · 22 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | (S)Durban Poison Flower | gram | $18$2010% off | $18/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | (S)Durban Poison Flower | gram | $18$2010% off | $18/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | (H)Rhianna Flower | gram | $19.80$2210% off | $19.80/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | (IH)Papaya Slut Flower | gram | $19.80$2210% off | $19.80/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | (H)Rhianna Flower | gram | $19.80$2210% off | $19.80/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (H)Sweet Pie Flower | gram | $19.80$2210% off | $19.80/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | (I)Sunkissed Flower | gram | $19.80$2210% off | $19.80/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | (I)Georgia Pie Flower | gram | $19.80$2210% off | $19.80/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Dillingham
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: MAC & Ease 1:1 CO2 Cartridge - .5g at Green Degree at Bristol Bay — $45 ($90 per gram) · 20 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MAC & Ease 1:1 CO2 Cartridge - .5g Enlighten · Vape Pens | 1/2 g | $45 | $90/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | MAC & Ease 1:1 CO2 Cartridge - .5g Enlighten · Vape Pens | 1/2 g | $45 | $90/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | (I) Terpzilla 1g Cart Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | (I)Salmonberry Pie 1g Cart. Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | (H)Zen 1g POD Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (H)Zen 1g POD Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | (I) Terpzilla 1g Cart Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | (I)Salmonberry Pie 1g Cart. Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Dillingham
See all concentrates prices →Cheapest right now: (H) Frozen Grapes 1g Kief OSH at Green Degree at Bristol Bay — $40 ($40 per gram) · 22 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | (H) Frozen Grapes 1g Kief OSH Concentrates | gram | $40 | $40/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | (IH)Frozen Grapes 1g Kief Concentrates | gram | $40 | $40/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | (H) Frozen Grapes 1g Kief OSH Concentrates | gram | $40 | $40/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | (IH)Frozen Grapes 1g Kief Concentrates | gram | $40 | $40/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | (S) Buddha 1g Sugar Wax Concentrates | gram | $70 | $70/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (S) Buddha 1g Sugar Wax Concentrates | gram | $70 | $70/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | (IH) Grape Gas 1g Sugar Wax Concentrates | gram | $75 | $75/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | (I) Dante's Inferno 1g Badder Concentrates | gram | $75 | $75/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Dillingham
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: (I)Alaskan Blueberry 10pk at Alaskan Grown Cannabis — $70 ($14 per gram) · 36 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | (I)Alaskan Blueberry 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $70 | $14/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | (I)Alaskan Blueberry 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $70 | $14/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | (I)Alaskan Blueberry 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $48 | $16/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | (I)Alaskan Blueberry 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $48 | $16/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | (I) OG Redneck 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $80 | $16/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | (I) OG Redneck 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $80 | $16/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | (I)Alaskan Blueberry 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $18/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | (I)Alaskan Blueberry 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $18/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Dillingham
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: (H) Black Velvet x Snorlax 2g Inf. at Alaskan Grown Cannabis — $70 ($35 per gram) · 12 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | (H) Black Velvet x Snorlax 2g Inf. Infused Pre-rolls | 2 g | $70 | $35/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | (H) Black Velvet x Snorlax 2g Inf. Infused Pre-rolls | 2 g | $70 | $35/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | (H) Cereal Milk 1.5g Inf. Infused Pre-rolls | 1.5 g | $60 | $40/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | (H) Cereal Milk 1.5g Inf. Infused Pre-rolls | 1.5 g | $60 | $40/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | (H) White Lemons .75g Inf. Infused Pre-rolls | 3/4 g | $35 | $46.67/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (H) White Lemons .75g Inf. Infused Pre-rolls | 3/4 g | $35 | $46.67/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Red Run - Peach Diamond Infused Baller Joints 0.75g Red Run Cannabis Cultivators · Infused Pre-rolls | 3/4 g | $35 | $46.67/g | Green Degree at Bristol Bay Dillingham · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | (H) Sorbetto .75g Inf. Infused Pre-rolls | 3/4 g | $35 | $46.67/g | Alaskan Grown Cannabis Dillingham · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Dillingham flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Dillingham →Discounted items across Dillingham menus, newest first.
Best dispensaries in Dillingham →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Alaska dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.