Cheapest weed in Kenai, AK
911 Kenai menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Alaska city: cheapest weed in Alaska
Cheapest flower in Kenai
See all flower prices →Cheapest right now: Tropicana Cherry at Majestic Gardens llc — $3.78 ($3.78 per gram) · 172 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tropicana Cherry Flower | gram | $3.78 | $3.78/g | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Black Magic Flower | gram | $3.78 | $3.78/g | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pyromaniac Flower | ounce | $106 | $3.79/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sherb Cake | Deez Nugz Flower | eighth | $23.50 | $6.71/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Han Solo Burger by Deez Nugz Flower | eighth | $23.50 | $6.71/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Duct Tape by Deez Nugz Flower | eighth | $23.50 | $6.71/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Doslato | Deez Nugz Flower | eighth | $23.50 | $6.71/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cream Cake | Deez Nugz Flower | eighth | $23.50 | $6.71/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Kenai
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Cbd Living Disposable Vape 2g - Pina at Majestic Gardens llc — $25.48 ($12.74 per gram) · 213 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cbd Living Disposable Vape 2g - Pina Vape Pens | each | $25.48 | $12.74/g | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cbd Living Disposable Vape 2g - Strawberry Banana Vape Pens | each | $25.48 | $12.74/g | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | CBD + Delta-9 THC Vape Pen: Maui Wowie Sativa CBDfx · Vape Pens | each | $30.18 | $30.18/piece | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Purple Punch | Cartridge | 1500mg CBDfx · Vape Pens | each | $30.18 | $30.18/piece | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blue Raspberry | Disposable | 1500mg CBDfx · Vape Pens | each | $30.18 | $30.18/piece | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | CBD Living Vape Disposable 500mg Nano CBD Mango 1gr - Mango Vape Pens | each | $32.08 | $32.08/g | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hibernate 2:1 CBD:CBN | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $33.96 | $33.96/g | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Majestix Terp Sauce Puff Pod - 1g Enlighten · Vape Pens | gram | $47.16 | $47.16/g | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Kenai
See all edibles prices →Cheapest right now: CBD Gummies 1500mg 50mg each - Watermelon at Majestic Gardens llc — $30.18 ($2.01 per 100mg of THC) · 150 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CBD Gummies 1500mg 50mg each - Watermelon Edibles | each · 1500mg THC | $30.18 | $2.01/100mg THC | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | CBD Gummies 1500mg 50mg each - Peach Edibles | each · 1500mg THC | $30.18 | $2.01/100mg THC | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | CBD Gummies 1500mg 50mg each - Cherry Edibles | each · 1500mg THC | $30.18 | $2.01/100mg THC | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | CBD Gummies with Apple Cider Vinegar 1500mg CBDfx · Edibles | each · 1500mg THC | $50 | $3.33/100mg THC | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | CBDfx - Womens Multi Vitamin Gummy - 60ct Bottle - 1500mg CBDfx · Edibles | each · 60-pack · 1500mg THC | $50 | $3.33/100mg THC | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | creating better days Dog Chew 900mg CBD - Bacon Edibles | each · 900mg THC | $35.84 | $3.98/100mg THC | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | creating better days Dog Chew 900mg CBD - Calming Edibles | each · 900mg THC | $35.84 | $3.98/100mg THC | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Green Haze CBD Gummies Habanero Flavored250mg Edibles | each · 250mg THC | $12.26 | $4.90/100mg THC | Majestic Gardens llc Kenai · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Kenai
See all concentrates prices →Cheapest right now: GT - FECO Syringe (7g) at Canna Get Happy — $65 ($9.29 per gram) · 160 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GT - FECO Syringe (7g) Concentrates | quarter | $65 | $9.29/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hashy - Pineapple Express 2pk .5g Terp Joints Concentrates | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hashy - Green Apple 1pk .5g Terp Joint Concentrates | 1/2 g | $7 | $14/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hashy - Watermelon Slushy 1pk .5g Terp Joint Concentrates | 1/2 g | $7 | $14/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Hashy - Cotton Candy 1pk .5g Terp Joint Concentrates | 1/2 g | $7 | $14/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Hashy - Bubble Gum Glue 1pk .5g Terp Joint Concentrates | 1/2 g | $7 | $14/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hashy - Lemon Skunk 1pk .5g Terp Joint Concentrates | 1/2 g | $7 | $14/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hashy - Grape Ape Candy 1pk .5g Terp Joint Concentrates | 1/2 g | $7 | $14/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Kenai
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Mimosa 3pk .5g Trim Pre-rolls at Canna Get Happy — $12 ($8 per gram) · 29 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mimosa 3pk .5g Trim Pre-rolls Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $12 | $8/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hash Burger | 3pk Flower Joints | By Green Go Green Go · Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $12 | $8/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Doslato | 3pk Trim Joints | by Green Go Green Go · Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $12 | $8/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GMO Cookies .5g Trim Pre-rolls Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gas Monkey | 2pk .5g Flower Joints | by Green Go Green Go · Pre-rolls | gram · 2-pack | $9 | $9/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Triple Burger .5g Trim Pre-rolls Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cupcake | 20pk .5g Flower Joints | By Green Go Green Go · Pre-rolls | 1/2 g · 20-pack | $5 | $10/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Eskimo Pie .5g Trim Pre-rolls Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Canna Get Happy Kenai · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Kenai
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Deli Pre Roll - MAC at Red Run Cannabis Cultivators — $9 ($9 per gram) · 176 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deli Pre Roll - MAC Infused Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Red Run Cannabis Cultivators Kenai · ★ 3.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Deli Pre Roll - MAC Infused Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Red Run Cannabis Company Kenai · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Deli Pre Roll - Banana Cream Cake .5g - DOPDYN Infused Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Red Run Cannabis Company Kenai · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Deli Pre Roll - Banana Cream Cake .5g - DOPDYN Infused Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Red Run Cannabis Cultivators Kenai · ★ 3.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Deli Pre Roll - Honey Banana Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Red Run Cannabis Company Kenai · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Deli Pre Roll - Honey Banana Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Red Run Cannabis Cultivators Kenai · ★ 3.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pre Roll - Mandarin Sorbet Infused Pre-rolls | 2 g | $21 | $10.50/g | Red Run Cannabis Cultivators Kenai · ★ 3.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pre Roll - Mandarin Sorbet Infused Pre-rolls | 2 g | $21 | $10.50/g | Red Run Cannabis Company Kenai · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Kenai flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Kenai →Discounted items across Kenai menus, newest first.
Best dispensaries in Kenai →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Alaska dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.