Cheapest pre-rolls in Sitka, AK
Cheapest right now: Golden Sands Blunt at NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary — $10 ($1 per gram)
175 comparable pre-rolls listings at 4 Sitka dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Alaska city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Golden Sands Blunt Pre-rolls | 7/10 g | $10 | $1/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Wheel Wednesday Frost Boss 0.4g Single Pre-rolls | 2/5 g | $2 | $5/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Wheel Wednesday Cookies & Cream 0.4g Single Pre-rolls | 2/5 g | $2 | $5/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pound Cake Trim 5 pack Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $18 | $7.20/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GMO Cookies Trim 5 pack Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $18 | $7.20/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pink Runtz Trim 5 pack Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $18 | $7.20/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Papaya 1g Single Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Gorilla Cookies Trim Single Pre-rolls | 1/2 g | $4.50 | $9/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Octane Trim Single Pre-rolls | 1/2 g | $4.50 | $9/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Berry Pie Trim Single Pre-rolls | 1/2 g | $4.50 | $9/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | GMO Cookies Trim Single Pre-rolls | 1/2 g | $4.50 | $9/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sour Banana 1g Single Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Sour Al Joint Pre-rolls | 3/10 g | $9 | $9/piece | AKO FARMS DIRECT Sitka · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Sour Banana Blunt Pre-rolls | 7/10 g | $9 | $9/piece | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Hella Jelly Blunt Pre-rolls | 7/10 g | $9 | $9/piece | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Northern Tropics Bud (.8g)(Single) Pre-rolls | 4/5 g | $7.50 | $9.38/g | Weed Dudes Sitka · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Appealing Orange 0.4g Single Pre-rolls | 2/5 g | $4 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Atomic Wifi 0.4g Single Pre-rolls | 2/5 g | $4 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Chocolate Marshmallows 0.4g Single Pre-rolls | 2/5 g | $4 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Banana Punch 0.4g Single Pre-rolls | 2/5 g | $4 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | WZRB X Bubblegum Joint Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | AKO FARMS DIRECT Sitka · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Grape Doctor Trim (.5g)(Single) Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Weed Dudes Sitka · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Purple Kush Single Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Northern Light Single Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Hella Jelly Single Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Cap Junky Trim (.5g)(Single) Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Weed Dudes Sitka · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Tangie Joint Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | AKO FARMS DIRECT Sitka · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Combo- Northern Lights x Gorilla Cookies Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Fruity Pebbles Trim (.5g)(2PK) Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Weed Dudes Sitka · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Double Stuffed Trim | Joints | 0.5g | 2pk Ketchikan Cannabis · Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Weed Dudes Sitka · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Combo- Northern Lights x Pink Runtz Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Grape Doctor Trim (.5g)(5PK) Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | Weed Dudes Sitka · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Papaya 5 pack Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Jack Herer 5 pack Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Hella Jelly 5 pack Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Northern Light 5 pack Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Golden Sands 5 pack Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Purple Kush 5 Pack Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Northern Light 10 pack Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $50 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Sour Diesel 10 pack Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $50 | $10/g | NORTHERN LIGHTS INDOOR GARDENS Weed Dispensary Sitka · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Sitka pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Sitka price: $12 per gram (middle of $10–$18.75). That works out to about $42 an eighth.
- 99.4% of priced pre-rolls listings in Sitka publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Sitka price data: cheapest weed in Sitka, cheap ounces, Sitka flower price index, Sitka deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Alaska dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.