Cheapest flower in Sterling, AK
Cheapest right now: Super Skunk Deli Flower 1g at Worner Brother's Outpost — $10 ($10 per gram)
30 comparable flower listings at 1 Sterling dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Alaska city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Super Skunk Deli Flower 1g Worner Bros · Flower | gram | $10 | $10/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Banana Mango Flower 3.5g Worner Bros · Flower | eighth | $35 | $10/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blue Dream Flower 3.5g Worner Bros · Flower | eighth | $35 | $10/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Notorious THC (I/H) by Worner Brothers - Deli 1g Worner Bros · Flower | eighth | $35 | $10/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Ogre Berry Flower | quarter | $70 | $10/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bob's Cheddar Flower 7g Worner Bros · Flower | quarter | $74 | $10.57/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Royal Gorilla Flower | eighth | $38 | $10.86/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Soyus OG Express Deli Flower 7g Worner Bros · Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Bob's Cheddar Flower 3.5g Worner Bros · Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Honey Banana Flower 3.5g Worner Bros · Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | M.A.C. Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Royal Gorilla Deli Flower 1g Worner Bros · Flower | gram | $12 | $12/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Banana Mango Deli Flower 1g Worner Bros · Flower | gram | $12 | $12/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Frosted Cookies 1:1 by Permafrost - Deli Flower | gram | $12 | $12/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Aurora Cookies Flower 7g Worner Bros · Flower | eighth | $43 | $12.29/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Hashplant Flower | eighth | $43 | $12.29/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Starship Flower | eighth | $43 | $12.29/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Starship Deli Flower 1g Worner Bros · Flower | gram | $13 | $13/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Stoned Cold Cannabis | Strawberry Jello Runtz | Flower | 1g Stoned Cold Cannabis · Flower | gram | $13 | $13/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | GSC Flower 1g Worner Bros · Flower | gram | $13 | $13/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Blue Dream Deli Flower 1g Worner Bros · Flower | gram | $13 | $13/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Soyus OG Express Deli Flower 1g Worner Bros · Flower | gram | $13 | $13/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Strawberry 2.1 (H) by Worner Brothers - Deli Flower | gram | $13 | $13/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Bob's Cheddar (S/H) by Worner Brothers - Deli Worner Bros · Flower | gram | $13 | $13/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | M.A.C. by Worner Brothers - Deli Flower | gram | $13 | $13/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Honey Banana Deli Flower 1g Worner Bros · Flower | gram | $13 | $13/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Aurora Cookies (I/H) by Worner Brothers - Deli 1g Worner Bros · Flower | gram | $13 | $13/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Ogre Berry (S/H) by Worner Brothers - Deli 1g Worner Bros · Flower | gram | $13 | $13/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Hashplant by Permafrost - Deli Flower | gram | $13 | $13/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Platinum Kush (I/H) by Worner Brothers - Deli 1g Worner Bros · Flower | gram | $13 | $13/g | Worner Brother's Outpost Sterling · ★ 4.1 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Sterling flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Sterling price: $12.29 per gram (middle of $10–$13). That works out to about $43.02 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Sterling publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Sterling price data: cheapest weed in Sterling, cheap ounces, Sterling flower price index, Sterling deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Alaska dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.