Cheapest carts & vapes in New River, AZ
Cheapest right now: Damn Good Peaches Disposable 2G at JARS Cannabis New River — $25 ($12.50 per gram)
273 comparable vape pens listings at 1 New River dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Arizona city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Damn Good Peaches Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Damn Good Dirty Shirley Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Damn Good Blue Razz Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Damn Good Mango Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Damn Good Melonz Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Damn Good Paradise Punch Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Damn Good Strawberry Splash Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Damn Good Spice Apple Cider Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Mule Fuel | Mohave Gold Distillate Cartridge | 1g Mohave Cannabis Co. · Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Mohave Cart 1g High-Way 95 (H) Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Cheech & Chong Grand Daddy Purple Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Cheech & Chong 510 Vape 1g Key Lime Pie Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Cheech & Chong 510 Vape 1g Apple Fritter Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Mohave CDT Cart 1g Cheetah Piss Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Mohave CDT Cart 1g OC Skunk Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Strawberry Cough | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Mohave Liquid Diamond Cart 1g Banana Land OG Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Big Bud Farms Cart 1g Platinum OG Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Mohave Liquid Diamond Cart 1g OC Skunk Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Mohave Liquid Diamond Cart 1g White Hot Guava Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Cheech & Chong Sour Pebbles Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Cheech & Chong Strawberry Cake Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Cheech & Chong Watermelon OG Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Cheech & Chong Pink Champagne Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Cheech & Chong Northern Lights Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Jackfruit | Disposable | 2g OZ Cannabis · Vape Pens | 2 g | $30$5040% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Cookie Mint Dreams | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Lemon Alien Drink | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$5040% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Biscotti | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Fleur AIO Vape 2g Hollywood OG Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Pink Lemonade | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$5040% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Big Bud Farms Disposable Vape 2g Purple Gorilla Vape Pens | 2 g | $30$5546% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Tropical Punch | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | OZ Cannabis AIO Vape 2g MAC Attack Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | OZ Cannabis AIO Vape 2g Tangilope Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Big Bud Farms Disposable Vape 2g Platinum OG Vape Pens | 2 g | $30$5546% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Big Bud Farms Disposable Vape 2g Pineapple Express Vape Pens | 2 g | $30$5546% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | OZ Cannabis AIO Vape 2g Vancouver Kush Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Fleur AIO Vape 2g Lemonado Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | BC Bounty | Disposable | 2g OZ Cannabis · Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis New River New River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
How New River vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical New River price: $18 per gram (middle of $15–$30). That works out to about $63 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in New River publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More New River price data: cheapest weed in New River, cheap ounces, New River flower price index, New River deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.