Cheapest weed in Safford, AZ
395 Safford menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Arizona city: cheapest weed in Arizona
Cheapest flower in Safford
See all flower prices →Cheapest right now: JARS Kingman Preground Flower 14g Apple Fritter #3 at JARS Cannabis Safford — $20 ($1.43 per gram) · 141 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JARS Kingman Preground Flower 14g Apple Fritter #3 Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | JARS Kingman Preground Flower 14g Loud Mouth Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Jars Kingman Preground Flower 14g Critical Kush Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | JARS Kingman Preground Flower 14g Pineapple Upside Down Cake Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | JARS Kingman Preground Flower 14g Oasis Mints Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | JARS Kingman Preground Flower 14g Pinata Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Fleur 1/2 Pineapple Upside Down Cake Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Morning Drip | Big Buds | 14g OZ Cannabis · Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Safford
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Damn Good Strawberry Splash Disposable 2G at JARS Cannabis Safford — $25 ($12.50 per gram) · 254 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Damn Good Strawberry Splash Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Damn Good Spice Apple Cider Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Damn Good Peaches Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Damn Good Blue Razz Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Damn Good Paradise Punch Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Damn Good Melonz Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Cheech & Chong Watermelon OG Vape Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Purple Gorilla | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | JARS Cannabis Safford Safford · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Safford flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Safford →Discounted items across Safford menus, newest first.
Best dispensaries in Safford →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.