| 1 | Sour Cheetah | Big Buds | 28g | ounce | $99 | $3.54/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Diesel Lab | Smalls | 7g | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | GDF: Popcorn | Space Station | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | CODES: Popcorn | Apple Fritter | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | CODES: Popcorn | Super Boof | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GDF: Popcorn | B. Hope | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | GDF: Popcorn | El Chivo #20 | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GDF: Popcorn | Super Lemon G | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | GDF: Popcorn | Billy Ocean | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | GDF: Popcorn | Chem D | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | GDF: Popcorn | Lemoncello X Jet Fuel Gelato | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | GDF: Popcorn | Soma'S Nyc Diesel | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Osage: Flower | Papaya Bang Bang | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Runtz | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | CODES: Flower | Trop Cherry | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Coka | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | GDF: Flower | Soma'S Nyc Diesel | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | GDF: Flower | Oz Kush Bx2 | 14g Flower | half ounce · 2-pack | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Vellatello | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | GDF: Flower | Futura Haze | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Rainbow Belts | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Lilac Diesel | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Eggroll x Grape Gas | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | GDF: Flower | Spritzer | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Sour Cheetah | Smalls | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Southern Strudel | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Strawberry Pave #16 | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Pave x Rainbow Cheddar #8 | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | GDF: Popcorn | Tribute #13 | 7g Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Coka | Big Buds | 7g | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Vellatello | Smalls | 7g | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | GDF: Popcorn | Honeycomb Pavé #5 | 7g Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | CODES: Popcorn | Triangle Mints | 7g Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | CODES: Popcorn | Dulce De Fresa | 7g Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | GDF: Popcorn | Gmo X Oz Kush | 7g Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | GDF: Popcorn | Glitter Bomb | 7g Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | GDF: Popcorn | Gaschata #01 | 7g Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | GDF: Popcorn | Bty Og | 7g Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | GDF: Popcorn | Mango Mojito | 7g Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Sour Cheetah | Smalls | 7g | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Hensley Hensley · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |