Cheapest weed in Little Rock, AR
1,079 Little Rock menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Arkansas city: cheapest weed in Arkansas
Cheapest flower in Little Rock
See all flower prices →Cheapest right now: GDF: Flower | Futura Haze | 28g at Good Day Farm Little Rock (Cantrell Rd.), AR — $99 ($3.54 per gram) · 920 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GDF: Flower | Futura Haze | 28g Flower | ounce | $99 | $3.54/g | Good Day Farm Little Rock (Cantrell Rd.), AR Little Rock · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | CODES: Flower | Pink Certz | 28g Flower | ounce | $99 | $3.54/g | Good Day Farm Little Rock (Cantrell Rd.), AR Little Rock · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | CODES: Popcorn | Super Boof | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Codes Dispensary Little Rock Little Rock · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | CODES: Popcorn | Pink Certz | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Little Rock (Cantrell Rd.), AR Little Rock · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GDF: Popcorn | El Chivo #20 | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Codes Dispensary Little Rock Little Rock · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GDF: Popcorn | Chem D | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Codes Dispensary Little Rock Little Rock · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | GDF: Popcorn | B. Hope | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Codes Dispensary Little Rock Little Rock · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GDF: Popcorn | Mango Mojito | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Little Rock (Chenal Pkwy) Little Rock · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Little Rock
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Delta Dank: Live Terp Vape | Watermelon Kush | Cartridge | 1g at Good Day Farm Little Rock (Cantrell Rd.), AR — $35 ($35 per gram) · 159 comparable items at 3 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Little Rock flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Little Rock →Discounted items across Little Rock menus, newest first.
Best dispensaries in Little Rock →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Arkansas dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.