Cheapest concentrates in Pine Bluff, AR
Cheapest right now: E85 | Solventless | Ice Water Hash | 1.5g at The Treatment Cannabis Dispensary — $20 ($13.33 per gram)
119 comparable concentrates listings at 3 Pine Bluff dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Arkansas city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | E85 | Solventless | Ice Water Hash | 1.5g River Valley Relief · Concentrates | 1.5 g | $20$2520% off | $13.33/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | DHC - Concentrate - Sugar - Slurricane - Indica - 3.5G Concentrates | eighth | $52$8035% off | $14.86/g | Speakeasy Dispensary Pine Bluff · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | dosidos | Solventless | Ice Water Hash | 1.5g River Valley Relief · Concentrates | 1.5 g | $25 | $16.67/g | High Bank Cannabis Co. Pine Bluff · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | MAC #1 (Caps Cut) | Solventless | Ice Water Hash | 1.5g River Valley Relief · Concentrates | 1.5 g | $25 | $16.67/g | High Bank Cannabis Co. Pine Bluff · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sour Birthday Cake | Solventless | Ice Water Hash | 1.5g River Valley Relief · Concentrates | 1.5 g | $25 | $16.67/g | High Bank Cannabis Co. Pine Bluff · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Glitter Bomb | Solventless | Ice Water Hash | 1.5g River Valley Relief · Concentrates | 1.5 g | $25 | $16.67/g | High Bank Cannabis Co. Pine Bluff · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Runtz | Solventless | Ice Water Hash | 1.5g River Valley Relief · Concentrates | 1.5 g | $25 | $16.67/g | High Bank Cannabis Co. Pine Bluff · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lemon Cherry Gelato x Oreoz Sugar Concentrates | eighth | $60$8025% off | $17.14/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Dirty Mimosa Sugar Concentrates | eighth | $60$8025% off | $17.14/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Stranger Danger Sugar Concentrates | eighth | $60$7520% off | $17.14/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | GDF - Concentrate - Cured Resin Wax - Mango Mojito - Sativa - 1G Concentrates | gram | $18.20$2835% off | $18.20/g | Speakeasy Dispensary Pine Bluff · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | 24K Cream Cake | Ice Water Hash Concentrates | eighth | $65 | $18.57/g | High Bank Cannabis Co. Pine Bluff · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Meep Meep Badder Concentrates | gram | $20$2520% off | $20/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Apricot Nectar Distillate Syringe Concentrates | gram | $20$2520% off | $20/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Eden's Dream (LEF) - 1g - Crumble Concentrates | gram | $20$2520% off | $20/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Papaw's Fruit Jar Crumble Concentrates | gram | $20$2520% off | $20/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Chemdawg Distillate Syringe Concentrates | gram | $20$2520% off | $20/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Gasserole Sugar Concentrates | gram | $20$2520% off | $20/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Gas Station Candy Crumble Concentrates | gram | $20$2520% off | $20/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cool Cucumber Distillate Syringe Concentrates | gram | $20$2520% off | $20/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Blueberry Clementine | Solventless | Ice Water Hash | 3g Concentrates | 3 g | $60$7520% off | $20/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Raspberry Cream Cake | Solventless | Ice Water Hash | 3g Concentrates | 3 g | $60$7520% off | $20/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | GDF - Concentrate - Live Resin Badder - Triangle Mints - Sativa Hybrid - 1G Concentrates | gram | $20.80$3235% off | $20.80/g | Speakeasy Dispensary Pine Bluff · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | GDF - Concentrate - Live Resin Badder - Futura Haze - Sativa - 1G Concentrates | gram | $20.80$3235% off | $20.80/g | Speakeasy Dispensary Pine Bluff · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | White Chocolate Riot Badder Concentrates | eighth | $75 | $21.43/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Cookies and Cream | Solvent | Badder | 3.5g Concentrates | quarter | $150 | $21.43/g | High Bank Cannabis Co. Pine Bluff · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Corey'S Rainbow Bridge | Solvent | Badder | 7g Concentrates | quarter | $150 | $21.43/g | High Bank Cannabis Co. Pine Bluff · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | 24K Cookie Stack | Solvent | Sugar | 7g Concentrates | quarter | $150 | $21.43/g | High Bank Cannabis Co. Pine Bluff · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Humboldt Pound Cake | Solvent | Badder | 7g Concentrates | quarter | $150 | $21.43/g | High Bank Cannabis Co. Pine Bluff · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Sumo Grande | Solvent | Sugar | 7g Concentrates | quarter | $150 | $21.43/g | High Bank Cannabis Co. Pine Bluff · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Caramel Cream | Solvent | Sugar | 7g Concentrates | quarter | $150 | $21.43/g | High Bank Cannabis Co. Pine Bluff · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Mango Mojito Cured Resin Wax Concentrates | gram | $25 | $25/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Purp Slurp Sugar Concentrates | gram | $25 | $25/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | The Stinking Rose Badder Concentrates | gram | $25 | $25/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | White Chocolope Live Resin Sugar Concentrates | gram | $25 | $25/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Sweet Mother Sugar Concentrates | gram | $25 | $25/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Ryleigh's Reserve Live Sugar Concentrates | gram | $25 | $25/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | RSO Syringe Concentrates | gram | $25 | $25/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Pineapple Paradise Distillate Syringe Concentrates | gram | $25 | $25/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Scott Free Wax Concentrates | gram | $25 | $25/g | The Treatment Cannabis Dispensary Pine Bluff · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Pine Bluff concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Pine Bluff price: $30 per gram (middle of $19.71–$50). That works out to about $105 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Pine Bluff publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Pine Bluff price data: cheapest weed in Pine Bluff, cheap ounces, Pine Bluff flower price index, Pine Bluff deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arkansas dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.