Cheapest weed in Texarkana, AR
363 Texarkana menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Arkansas city: cheapest weed in Arkansas
Cheapest flower in Texarkana
See all flower prices →Cheapest right now: GDF: Popcorn | Goofiez Squared | 7g at Good Day Farm Texarkana — $25 ($3.57 per gram) · 284 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GDF: Popcorn | Goofiez Squared | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Texarkana Texarkana · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GDF: Popcorn | Hooch | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Texarkana Texarkana · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Runtz | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Good Day Farm Texarkana Texarkana · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Osage: Flower | Dirty Mimosa | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Good Day Farm Texarkana Texarkana · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Coka | Big Buds | 14g Highway Hotel · Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Texarkana Texarkana · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GDF: Flower | Ss X Mike Larry #2 | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Texarkana Texarkana · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lilac Diesel | Big Buds | 14g Highway Hotel · Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Texarkana Texarkana · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GDF: Flower | Futura Haze | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Texarkana Texarkana · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Texarkana
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Delta Dank: Live Terp Vape | Watermelon Kush | Cartridge | 1g at Good Day Farm Texarkana — $35 ($35 per gram) · 79 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Texarkana flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Texarkana →Discounted items across Texarkana menus, newest first.
Best dispensaries in Texarkana →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Arkansas dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.