Cheapest flower in El Centro, CA
Cheapest right now: Very Berry - 28G Premium Flower at Leaf Society — $69 ($2.46 per gram)
196 comparable flower listings at 1 El Centro dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every California city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Very Berry - 28G Premium Flower West Coast Cure · Flower | each | $69$11540% off | $2.46/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Georgia Pie - 28G Premium Flower West Coast Cure · Flower | each | $69$11540% off | $2.46/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bubba's Cannabis | Sour Tangie | Smalls | 28g Bubba's Cannabis · Flower | each | $70 | $2.50/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bubba's Cannabis | Candyland | Smalls | 28g Bubba's Cannabis · Flower | each | $70 | $2.50/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bubba's Cannabis | Gush Mintz | Smalls | 28g Bubba's Cannabis · Flower | each | $70 | $2.50/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bubba's - Blue Zushi - Flower 28g Flower | each | $70 | $2.50/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tiny Fires | SFV OG | Flower | Indica 28g Tiny Fires · Flower | each | $70 | $2.50/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bubba's Cannabis | Permanent Marker | Smalls | 28g Bubba's Cannabis · Flower | each | $70 | $2.50/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Bubba's Cannabis | Bolo Gruntz | Smalls | 28g Bubba's Cannabis · Flower | each | $70 | $2.50/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Biscotti Sherbet - 14G Premium Flower West Coast Cure · Flower | each | $36$6040% off | $2.57/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | West Coast Cure | Purple Cream | Flower | 14g West Coast Cure · Flower | each | $36$6040% off | $2.57/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Triangle Kush - 14G Premium Flower West Coast Cure · Flower | each | $36$6040% off | $2.57/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Orange Squeeze - 14G Premium Flower West Coast Cure · Flower | each | $36$6040% off | $2.57/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Bubba's Cannabis | Ice Cream Cake | Smalls | 14g Bubba's Cannabis · Flower | each | $37 | $2.64/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Bubba's Cannabis | Permanent Marker | Smalls | 14g Bubba's Cannabis · Flower | each | $37 | $2.64/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Bubba's Cannabis | Candyland | Smalls | 14g Bubba's Cannabis · Flower | each | $37 | $2.64/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Bubba's Cannabis | Sour Tangie | Smalls | 14g Bubba's Cannabis · Flower | each | $37 | $2.64/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Bubba's Cannabis | Gush Mintz | Smalls | 14g Bubba's Cannabis · Flower | each | $37 | $2.64/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Bubba's Cannabis | Space Rocks | Smalls | 14g Bubba's Cannabis · Flower | each | $37 | $2.64/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Bubba's Cannabis | Bolo Gruntz | Smalls | 14g Bubba's Cannabis · Flower | each | $37 | $2.64/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Bubba's Cannabis | Trop Cherry | Smalls | 14g Bubba's Cannabis · Flower | each | $37 | $2.64/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Bubba's Cannabis | PB Souffle | Smalls | 14g Bubba's Cannabis · Flower | each | $37 | $2.64/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Bubba's Cannabis | Ice Cream Cake | Smalls | 3.5g Bubba's Cannabis · Flower | each | $10 | $2.86/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Bubba's Cannabis | Candyland | Smalls | 3.5g Bubba's Cannabis · Flower | each | $10 | $2.86/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Bubba's Cannabis | PB Souffle | Smalls | 3.5g Bubba's Cannabis · Flower | each | $10 | $2.86/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Bubba's Cannabis | Trop Cherry | Smalls | 3.5g Bubba's Cannabis · Flower | each | $10 | $2.86/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Bubba's Cannabis | Gush Mintz | Smalls | 3.5g Bubba's Cannabis · Flower | each | $10 | $2.86/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Bubba's Cannabis | Sour Tangie | Smalls | 3.5g Bubba's Cannabis · Flower | each | $10 | $2.86/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Tiny Fires | Cherry Punch | Flower | Hybrid 14g Tiny Fires · Flower | each | $40 | $2.86/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Tiny Fires | Grape Gas | Flower | Indica 14g Tiny Fires · Flower | each | $40 | $2.86/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Catch A Cloud - Peach Runtz - Flower 28g Flower | each | $95 | $3.39/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Catch A Cloud - Strawberry Gushers - Flower 28g Flower | each | $95 | $3.39/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Catch A Cloud - Motor Breath - Flower 28g Flower | each | $95 | $3.39/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Catch A Cloud - Lemon OG Kush - Flower 28g Flower | each | $95 | $3.39/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Strawberry Lemonade | Smalls | 7g Cizi · Flower | each | $25 | $3.57/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Pound Cake | Smalls | 7G Cizi · Flower | each | $25 | $3.57/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Fire OG | Smalls | 7g Cizi · Flower | each | $25 | $3.57/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Paris OG | Smalls | 7g Cizi · Flower | each | $25 | $3.57/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Alien OG | Smalls | 7g Cizi · Flower | each | $25 | $3.57/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cherry Blossom | Smalls | 7g Cizi · Flower | each | $25 | $3.57/g | Leaf Society El Centro · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How El Centro flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical El Centro price: $5.71 per gram (middle of $2.64–$14.86). That works out to about $19.98 an eighth.
- 98% of priced flower listings in El Centro publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More El Centro price data: cheapest weed in El Centro, cheap ounces, El Centro flower price index, El Centro deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed California dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.