| 1 | 2 Gram ALL-IN-ONE - Blood Orange Tangerine **NEW DEVICE** | each | $29.99 | $14.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Halara | Granddaddy Purple | High THC Cartridge | 1g | each | $17.49$24.9930% off | $17.49/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Halara | Zkooby Znakz | High THC Cartridge | 1g | each | $17.49$24.9930% off | $17.49/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Halara | Granddaddy Purple | High THC AIO | 1g | each | $18.89$26.9930% off | $18.89/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Halara | Blue Dream | High THC AIO | 1g | each | $18.89$26.9930% off | $18.89/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Halara | Strawberry Jack | Live Resin Sauce AIO | 1g | each | $21.69$30.9930% off | $21.69/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pressure Extracts | Pink Cherry Blossom | All In One | 1G | each | $22.99 | $22.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pressure Extracts | Tangie Dream | All In One | 1G | each | $22.99 | $22.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Pink Acai 1g 510 Vape Cartridge | each | $24.99 | $24.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | GG #4 | Disposable | 1g | each | $24.99 | $24.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Watermelon Lemonade 1g 510 Vape Cartridge | each | $24.99 | $24.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Strawberry Cough 1g 510 Vape Cartridge | each | $24.99 | $24.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Vape - MAGIC MELON .5G LIIIL | each | $12.59$17.9930% off | $25.18/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | dompen | King Louis XIII | Cartridge | 1g | each | $25.99 | $25.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Kiwi Starfruit | Botanica Blends | Indica-Hybrid | each | $27.99 | $27.99/piece | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Gone Bananas | Botanica Blends | Sativa-Hybrid | each | $27.99 | $27.99/piece | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Stealthy Air | Orange Cream Tangie | Disposable | 1.25g | each | $34.99 | $27.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Stealthy Air | Granddaddy Purp | Disposable | 1.25g | each | $34.99 | $27.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Globs | Blueberry Muffin | Live Resin Cartridge | 1g | each | $29.99 | $29.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | GEEK THCX | Sour Straws | Disposable | 1g | each | $29.99 | $29.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | GEEK THCX | Frozen Pina Colada | Disposable | 1g | each | $29.99 | $29.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | GEEK THCX | Crazy Melon | Disposable | 1g | each | $29.99 | $29.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | dompen | Lavender Vanilla | Luna Indica + CBN All-in-One | 1g | each | $29.99 | $29.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Paris OG - Indica - 1g Live Resin 510 Cart | each | $30.99 | $30.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Blue Jam | Liquid Diamonds Disposable | 1.5g | each | $47.99 | $31.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Rove | Waui | Cartridge | 1g | each | $34.99 | $34.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Slymer | 100% Live Resin | Sativa | each | $36.99 | $36.99/piece | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Slush Pop | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | each | $36.99 | $36.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Skywalker OG | Melted Diamond Live Resin Pod | 1.0g | each | $36.99 | $36.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Strawberry Shortcake | 100% Live Resin | Indica-Hybrid | each | $36.99 | $36.99/piece | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Halara | Sour Gummies | Solventless Rosin AIO | 1g | each | $37.09$52.9930% off | $37.09/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Slurty 3 Live Rosin Cartridge 1g | each | $37.99 | $37.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | CLSICS - Mango Cult - Live Rosin Vape Cartridge - 1g | each | $39.99 | $39.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Mini Tank | Papaya Cake | Live Resin Disposable | 1g | each | $40.99 | $40.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | PAX | GMO Cookies | High Purity Disposable | 1g | each | $40.99 | $40.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Mini Tank | GMO | Live Resin Disposable | 1g | each | $40.99 | $40.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Carbon Fiber Sprout™ Refined Live Resin™ All-In-One 1.0g | each | $40.99 | $40.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Slush Pop | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Ready-To-Use) | each | $41.99 | $41.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Rosin Tech Labs | Rosin Bar | Stoned Fruit | Disposable | 1g | each | $48.99 | $48.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Friendly Brand | Berry Breath | Cured Nuresin AIO | 1g | each | $50.99 | $50.99/g | Culture Cannabis Club Jurupa Valley Marijuana and Weed Dispensary Mira Loma · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |