Cheapest weed in Richmond, CA
184 Richmond menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every California city: cheapest weed in California
Cheapest flower in Richmond
See all flower prices →Cheapest right now: KUSH MINTZ SMALLS 28G at Holistic Healing Collective — $66 ($2.36 per gram) · 120 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KUSH MINTZ SMALLS 28G Flower | each | $66 | $2.36/g | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | PURPLE LEMONADE SMALLS 28G Flower | each | $66 | $2.36/g | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | DURBAN POISON SMALLS 28G Flower | each | $66 | $2.36/g | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | WHITE WIDOW SMALLS 28G Flower | each | $66 | $2.36/g | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | GRAPE PIE 28G Flower | each | $88 | $3.14/g | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | BLUE DYNAMITE 28G Flower | each | $88 | $3.14/g | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | PURPLE LEMONADE 28G Flower | each | $88 | $3.14/g | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | BLUE Z 28G SMALLS Flower | each | $100 | $3.57/g | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Richmond
See all edibles prices →Cheapest right now: Drops | Blackberry Gummies | 300mg | THC:CBD 50mg:100mg each at Holistic Healing Collective — $10 ($3.33 per 100mg of THC) · 64 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Drops | Blackberry Gummies | 300mg | THC:CBD 50mg:100mg each Drops · Edibles | each · 300mg THC | $10 | $3.33/100mg THC | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Drops | Blueberry Gummies | 250mg | 2ct | THC:CBD 25mg:100mg each Drops · Edibles | each · 2-pack · 250mg THC | $10 | $4/100mg THC | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Drops | Blackberry Gummies | 300mg | 20ct | THC:CBD 5mg:10mg each Drops · Edibles | each · 20-pack · 300mg THC | $19 | $6.33/100mg THC | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Drops | Raspberry Gummies | 150mg | 2ct | THC:CBD 50mg:25mg each Drops · Edibles | each · 2-pack · 150mg THC | $10 | $6.67/100mg THC | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Big Pete's Cannabutter - Indica 1000mg THC Big Pete's Treats · Edibles | each · 1000mg THC | $72 | $7.20/100mg THC | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Drops | Cranberry Gummies | 200mg | 20ct | THC:CBG:CBD:CBC 2.5mg each Drops · Edibles | each · 20-pack · 200mg THC | $19 | $9.50/100mg THC | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Drops | Lime Gummy | 100mg Drops · Edibles | each · 100mg THC | $10 | $10/100mg THC | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Drops | Cranberry Gummies | 100mg | 2ct | THC:CBD 25mg/ea Drops · Edibles | each · 2-pack · 100mg THC | $10 | $10/100mg THC | Holistic Healing Collective Richmond · ★ 4.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Richmond flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Richmond →Discounted items across Richmond menus, newest first.
Best dispensaries in Richmond →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed California dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.