Cheapest weed in Broomfield, CO
1,053 Broomfield menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Colorado city: cheapest weed in Colorado
Cheapest flower in Broomfield
See all flower prices →Cheapest right now: Cherry Lemon Runtz (H) -* at Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary — $16.09 ($1.15 per gram) · 259 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cherry Lemon Runtz (H) -* Flower | half ounce | $16.09 | $1.15/g | Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary Broomfield · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Apples & Oranges (H) - * Flower | half ounce | $16.09 | $1.15/g | Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary Broomfield · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mac Daddy | Big Buds | 1g Deli · Flower | half ounce | $16.09 | $1.15/g | Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary Broomfield · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Apricot Haze | Big Buds Deli · Flower | half ounce | $16.09 | $1.15/g | Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary Broomfield · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Trop Jerry (I) - 14g Pre-Packed - Grower's Stash Flower | half ounce | $30.58 | $2.18/g | Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary Broomfield · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Apricot Haze (S) - 14g Pre-Packed - Grower's Stash Flower | half ounce | $30.58 | $2.18/g | Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary Broomfield · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Purple Garlic (S) - 14g Pre-Packed Flower - Summit Flower | half ounce | $36.22 | $2.59/g | Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary Broomfield · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Black Cherry Soda | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $36.22 | $2.59/g | Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary Broomfield · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Broomfield
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Orange Sorbet - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® at BRMFLD Confidential Cannabis — $32 ($8 per gram) · 370 comparable items at 2 stores
Cheapest edibles in Broomfield
See all edibles prices →Cheapest right now: Dance Party - Sativa Gummies Ft. CBG (1000mg) at BRMFLD Confidential Cannabis — $28 ($2.80 per 100mg of THC) · 77 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dance Party - Sativa Gummies Ft. CBG (1000mg) og Mixtape · Edibles | each · 1000mg THC | $28 | $2.80/100mg THC | BRMFLD Confidential Cannabis Broomfield · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Duet Gummies with CBD & THC (1:1 - 1000mg) og Mixtape · Edibles | each · 1000mg THC | $28 | $2.80/100mg THC | BRMFLD Confidential Cannabis Broomfield · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Slow Jams - Indica Gummies Ft. CBN (1000mg) og Mixtape · Edibles | each · 1000mg THC | $28 | $2.80/100mg THC | BRMFLD Confidential Cannabis Broomfield · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Nano Bites - Watermelon 1000mg DŌSD Edibles · Edibles | each · 1000mg THC | $30 | $3/100mg THC | BRMFLD Confidential Cannabis Broomfield · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | HIGH DOSE | Raspberry Sativa Enhanced Gummies | 1000mg | 20ct | 50mg/ea WYLD · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $40 | $4/100mg THC | BRMFLD Confidential Cannabis Broomfield · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pear 1:1 CBG + Hybrid Enhanced Gummies | 1000mg | 20ct | 50mg/ea WYLD · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $45 | $4.50/100mg THC | BRMFLD Confidential Cannabis Broomfield · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Ript - Pucked Up Peach Gummies 100mg 10pk Ript · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $9 | $9/100mg THC | Callie's Cannabis Shoppe - Broomfield Broomfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Ript - Smashed Watermelon Gummies 100mg 10pk Ript · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $9 | $9/100mg THC | Callie's Cannabis Shoppe - Broomfield Broomfield · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Broomfield
See all concentrates prices →Cheapest right now: 4G Kief Bucket - Truffle Cake #91 at BRMFLD Confidential Cannabis — $15 ($3.75 per gram) · 347 comparable items at 2 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Broomfield flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Broomfield →Discounted items across Broomfield menus, newest first.
Best dispensaries in Broomfield →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Colorado dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.