Cheapest flower in Commerce City, CO
Cheapest right now: Level 10 - Cobra Chi - Flower at Gardens Dispensary Canna Commerce City — $15 ($1.07 per gram)
211 comparable flower listings at 4 Commerce City dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Colorado city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Level 10 - Cobra Chi - Flower Flower | half ounce | $15 | $1.07/g | Gardens Dispensary Canna Commerce City Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mamasan Flower | half ounce | $15 | $1.07/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sour Diesel Flower | half ounce | $25 | $1.79/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sub Zero | 3.5g Flower | half ounce | $25 | $1.79/g | Gardens Dispensary Canna Commerce City Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sour Diesel Flower | half ounce | $25 | $1.79/g | Gardens Dispensary Canna Commerce City Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Apricot Scone Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Primo Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Scoops of Cream Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Puppy Breath Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Sherbaccio | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Canna Commerce City Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Hood Candy Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Toxic Avenger [3.6g] Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Gary Payton Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Canna Commerce City Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Sherb Cream Pie | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Alien OG Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Canna Commerce City Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Hood Candy Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Canna Commerce City Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | A La Mode Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Alien OG Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Sub Zero | 3.5g Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cherry Payton Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Cherry Payton Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Canna Commerce City Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Detroit Runtz Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Canna Commerce City Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Block Berry Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Apples and Oranges Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Detroit Runtz Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Divine Kush Breath | Big Buds | 14.1g Flower | half ounce | $42 | $3/g | Gardens Dispensary Canna Commerce City Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Toxic Avenger [14.1g] Flower | half ounce | $42 | $3/g | Gardens Dispensary Canna Commerce City Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Level 10 - Cobra Chi - Flower Flower | half ounce | $42 | $3/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Level 10 - Topanga Canyon - Flower Flower | half ounce | $42 | $3/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Freeworld Miracle | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $42 | $3/g | Gardens Dispensary Canna Commerce City Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Apples and Oranges Flower | half ounce | $42 | $3/g | Gardens Dispensary Canna Commerce City Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Divine Kush Breath [14.1g] Flower | half ounce | $42 | $3/g | Gardens Dispensary Stadium Commerce City Commerce City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Terply | Indica-Hybrid Flower | quarter | $22 | $3.14/g | Silver Stem Fine Cannabis Northfield Commerce City Area Dispensary Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Jilly Glue | Sativa-Hybrid Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Silver Stem Fine Cannabis Northfield Commerce City Area Dispensary Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sunflower Glass Slipper | Sativa-Hybrid Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Silver Stem Fine Cannabis Northfield Commerce City Area Dispensary Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Sunflower – Trainwreck Flo – Flower – 3.5g Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Silver Stem Fine Cannabis Northfield Commerce City Area Dispensary Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Sunflower – Mendo Purps – Flower – 3.5g Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Silver Stem Fine Cannabis Northfield Commerce City Area Dispensary Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sunflower – Juicy Fruit – Flower – 14g Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Silver Stem Fine Cannabis Northfield Commerce City Area Dispensary Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Sunflower Reba | Hybrid Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Silver Stem Fine Cannabis Northfield Commerce City Area Dispensary Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Sunflower Ice Cream Wedding Cake | Indica-Hybrid Flower | eighth | $13 | $3.71/g | Silver Stem Fine Cannabis Northfield Commerce City Area Dispensary Commerce City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Commerce City flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Commerce City price: $8.57 per gram (middle of $2.86–$17.14). That works out to about $30 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Commerce City publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Commerce City price data: cheapest weed in Commerce City, cheap ounces, Commerce City flower price index, Commerce City deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Colorado dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.