Cheapest weed in Edgewater, CO
678 Edgewater menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Colorado city: cheapest weed in Colorado
Cheapest flower in Edgewater
See all flower prices →Cheapest right now: Major Tom-(H)-Bulk Shake-Natty Rems at LOVA Canna Co - Edgewater — $2.51 ($2.51 per gram) · 116 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Major Tom-(H)-Bulk Shake-Natty Rems Flower | gram | $2.51 | $2.51/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Super Boof-(S)-Bulk Sun Grown-Mad Flower Farms Flower | gram | $2.93 | $2.93/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pink Zkittles | Big Buds | 1g Flower | gram | $2.93 | $2.93/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Tangie Kandy-(S)-Bulk Sun Grown-River Roots Flower | gram | $2.93 | $2.93/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sherbaccio | Big Buds | 1g Flower | gram | $2.93 | $2.93/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Zeroes-(I)-Popcorn-Grow Forth Gardens Flower | gram | $3.34 | $3.34/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Banana Kush-(I)-Popcorn-Natty Rems Flower | gram | $3.34 | $3.34/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Milano Splitz-(H)-Popcorn-Best Buds Flower | gram | $3.34 | $3.34/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Edgewater
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Chem Lemons - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® at Lakeshore Cannabis Dispensary — $40 ($10 per gram) · 204 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chem Lemons - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® Craft Concentrates · Vape Pens | 4 g | $40 | $10/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Jungle Punch - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® Craft Concentrates · Vape Pens | 4 g | $40 | $10/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mango Tango | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $10.16$11.9515% off | $10.16/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cranberry Kush-(H)-Cartidge-1000mg-Flyin' Hawaiian Vape Pens | gram | $10.16$11.9515% off | $10.16/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pina Colada-(S)-Cartidge-1000mg-Flyin' Hawaiian Vape Pens | gram | $10.16$11.9515% off | $10.16/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Baja Splash | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $10.16$11.9515% off | $10.16/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Honey Boo Boo-(I)-Cartidge-1000mg-Flyin' Hawaiian Vape Pens | gram | $10.16$11.9515% off | $10.16/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Orange Runtz-(H)-Cartidge-1000mg-Flyin' Hawaiian Vape Pens | gram | $10.16$11.9515% off | $10.16/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Edgewater
See all edibles prices →Cheapest right now: Wyld | 1000mg MED Gummies - Huckleberry at Lakeshore Cannabis Dispensary — $28 ($2.80 per 100mg of THC) · 147 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Wyld | 1000mg MED Gummies - Huckleberry Edibles | each · 1000mg THC | $28$4030% off | $2.80/100mg THC | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Wyld | 1000mg MED Gummies - Marionberry Edibles | each · 1000mg THC | $28$4030% off | $2.80/100mg THC | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Wyld | 1000mg MED Gummies - Raspberry Edibles | each · 1000mg THC | $28$4030% off | $2.80/100mg THC | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | NIGHT VIBES - Blackberry CBN + L-Theanine - 2000mg DŌSD Edibles · Edibles | each · 2000mg THC | $56 | $2.80/100mg THC | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | DAY VIBES - Watermelon CBG + Ginseng - 2000mg DŌSD Edibles · Edibles | each · 2000mg THC | $56 | $2.80/100mg THC | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | CHILL VIBES - Grape CBD + Reishi Mushrooms - 2000mg DŌSD Edibles · Edibles | each · 2000mg THC | $56 | $2.80/100mg THC | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Wyld | 1000mg MED Gummies - Elderberry Edibles | each · 1000mg THC | $30.80$4430% off | $3.08/100mg THC | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Incredibles | 1000mg Bar - Boulder Bar Edibles | each · 1000mg THC | $40 | $4/100mg THC | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Edgewater
See all concentrates prices →Cheapest right now: Bubbleman | 1g Brick Hash - Sativa at Lakeshore Cannabis Dispensary — $12.49 ($12.49 per gram) · 52 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bubbleman | 1g Brick Hash - Sativa Concentrates | gram | $12.49 | $12.49/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Seed & Smith | 1g Live Resin - Ember Preserve Concentrates | gram | $16.66 | $16.66/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Seed & Smith | 1g Live Resin - Apricot Uprising Concentrates | gram | $16.66 | $16.66/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | TS Labs | 1g Water Hash - GG4 Concentrates | gram | $16.66 | $16.66/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bubbleman | 1g Brick Hash - Indica Concentrates | gram | $16.66 | $16.66/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bubbleman | 1g Bubble Hash - Lemon Fresh Concentrates | gram | $16.66 | $16.66/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kaviar | 1g Moonrocks - HYBRID Concentrates | gram | $16.66 | $16.66/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Kaviar | 1g Moonrocks - INDICA Concentrates | gram | $16.66 | $16.66/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Edgewater
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: 14er | Dreadneck | 7 x 0.5g Preroll Pack at LOVA Canna Co - Edgewater — $19.95 ($2.85 per piece) · 57 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14er | Dreadneck | 7 x 0.5g Preroll Pack 14er Extractions · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $19.95 | $2.85/piece | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Natty OG-(I)-Preroll-1g-Haze Silver Pre-rolls | gram | $2.95 | $2.95/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Super Boof-(S)-Preroll-1g-Haze Silver Pre-rolls | gram | $2.95 | $2.95/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Runtz-(H)-Preroll-1g-Haze Silver Pre-rolls | gram | $2.95 | $2.95/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cherry Kush Mints 1G Preroll Pre-rolls | gram | $2.95 | $2.95/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Flo Driver-(S)-Preroll-1g-Haze Silver Pre-rolls | gram | $2.95 | $2.95/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Leiffa | 5g PreRoll Pack - Sugar Fumez Pre-rolls | 5 g | $25 | $5/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Leiffa | 5g PreRoll Pack - Don Shula Pre-rolls | 5 g | $25 | $5/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Edgewater
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: 1:11 | 0.7g Rosin Stick - Apricot Diesel at Lakeshore Cannabis Dispensary — $15 ($1.50 per gram) · 97 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1:11 | 0.7g Rosin Stick - Apricot Diesel Infused Pre-rolls | 7/10 g | $15 | $1.50/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tamarindo | Infused Joints | 0.7g Infused Pre-rolls | 7/10 g | $15 | $1.50/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Oil | Infused Joint Pack - Variety Infused Pre-rolls | eighth | $20 | $5.71/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cherry | Kameleon Joints 2.4g - Banned Bananaz Infused Pre-rolls | 2.4 g | $15 | $6.25/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Kameleons | Infused Joints | 0.8g | 3pk Infused Pre-rolls | 2.4 g · 3-pack | $15 | $6.25/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bonsai | 1.2g Katana Joint - Grape Infused Pre-rolls | 1.25 g | $8.33 | $6.66/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Golden Goat x Super Boof | Infused Joints | 0.25g | 4pk Natty Rems · Infused Pre-rolls | gram · 4-pack | $6.99 | $6.99/g | LOVA Canna Co - Edgewater Edgewater · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mango Gelato | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll FLVRZ · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $9.16 | $7.63/g | Lakeshore Cannabis Dispensary Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Edgewater flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Edgewater →Discounted items across Edgewater menus, newest first.
Best dispensaries in Edgewater →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (5 items at 1 store) in Edgewater — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Colorado dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.