Cheapest flower in Naugatuck, CT
Cheapest right now: Theraplant Plasma Gas 28g Flower at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $126.50 ($4.52 per gram)
94 comparable flower listings at 1 Naugatuck dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Connecticut city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Theraplant Plasma Gas 28g Flower Flower | ounce | $126.50 | $4.52/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | all:hours Nimbus Snacks 28g Flower Flower | ounce | $137.25 | $4.90/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | all:hours Space Gello 28g Flower Flower | ounce | $141 | $5.04/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Zuava 28g Flower Flower | ounce | $141.50 | $5.05/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Black Amber 28g Flower Flower | ounce | $141.50 | $5.05/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy Applescotti 28g Flower Flower | ounce | $160.50 | $5.73/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy | Nimbus Snacks | Smalls | 28g Savvy · Flower | ounce | $160.50 | $5.73/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Gush Mintz 28g Flower Flower | ounce | $160.50 | $5.73/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Savvy Blue Andeze 28g Flower Flower | ounce | $160.50 | $5.73/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | FIND. Island Bloom 28g Flower Flower | ounce | $162.50 | $5.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | FIND. Critical Crumb 28g Flower Flower | ounce | $162.50 | $5.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Zone ATS 14g Flower Flower | half ounce | $81.50 | $5.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Theraplant Strawberry Cndy 7g Flower Flower | quarter | $41 | $5.86/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Theraplant Wedding Cake 7g Flower Flower | quarter | $41 | $5.86/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Grassroots Sugar Moon 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Savvy | Original Glue | Smalls | 14g Savvy · Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Grassroots Paw Paw 14g Flower Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Savvy Applescotti 14g Flower Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Grassroots Arctic Vine 14g Flower Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | B.A.M. | Flower | 14g Find · Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Savvy Jokerz 14g Flower Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Savvy Red Gary 7g Ground Flower | quarter | $45.50 | $6.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | BNC-S-20 | 3.5g Flower | eighth | $23 | $6.57/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Creamsicle Sunset | Smalls | 7g RYTHM · Flower | quarter | $58.50 | $8.36/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Rythm Black Maple 22 7g Smalls Flower | quarter | $58.75 | $8.39/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | FIND. Lemon Creamsicle 7g Flower Flower | quarter | $59 | $8.43/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Muffin Grease | Flower | 7g Find · Flower | quarter | $59 | $8.43/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | FIND. B.A.M. 7g Flower Flower | quarter | $59 | $8.43/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | FIND. Gas Lit 7g Flower Flower | quarter | $59 | $8.43/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | FIND. Island Bloom 7g Flower Flower | quarter | $59 | $8.43/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Savvy | Heir Heads | Smalls | 7g Savvy · Flower | quarter | $59.50 | $8.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Savvy Gush Mintz 7g Flower Flower | quarter | $59.50 | $8.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Savvy Lemon Cherry Sherb 7g Flower Flower | quarter | $59.50 | $8.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Savvy Zuava 7g Flower Flower | quarter | $59.50 | $8.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Savvy Black Amber 7g Flower Flower | quarter | $59.50 | $8.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Savvy GMO Purps 7g Flower Flower | quarter | $59.50 | $8.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Let's Burn Grape Gas 7g Smalls Flower | quarter | $61.50 | $8.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Good Green Black Maple 22 3.5g Flower Flower | eighth | $31.50 | $9/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Good Green Slapz 3.5g Flower Flower | eighth | $31.50 | $9/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Curaleaf Grower's Mix 3.5g Flower Flower | eighth · 3-pack | $31.50 | $9/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Naugatuck · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Naugatuck flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Naugatuck price: $11.61 per gram (middle of $5.80–$13.57). That works out to about $40.63 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Naugatuck publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Naugatuck price data: cheapest weed in Naugatuck, cheap ounces, Naugatuck flower price index, Naugatuck deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Connecticut dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.