Cheapest weed in Apollo Beach, FL
100 Apollo Beach menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Apollo Beach
See all flower prices →Cheapest right now: Savvy Bruce Banner 14g at MÜV Cannabis Dispensary — $80.25 ($5.73 per gram) · 75 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Bruce Banner 14g Flower | half ounce | $80.25 | $5.73/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | MÜV Rocky Road - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | MÜV Mint Diesel - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV Yum Yum - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | MÜV Wedding Kush Mints - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | MÜV Lemon Pastries - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy Cherry On Top 7g Flower | quarter | $45.25 | $6.46/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Pineapple Upside Down Cake 7g Flower | quarter | $45.25 | $6.46/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Apollo Beach
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: MUV Disposable Pen - 0.3g - Wedding Kush Mints at MÜV Cannabis Dispensary — $30.75 ($3.08 per gram) · 25 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MUV Disposable Pen - 0.3g - Wedding Kush Mints MÜV Cannabis Infused Products · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy | Sour Tangie | Cartridge | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $89.25 | $44.63/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy | Clementine | Pods | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $89.75 | $44.88/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy | Watermelon Z | Pods | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $89.75 | $44.88/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy | Peaches and Cream | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $95.25 | $47.63/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $95.25 | $47.63/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy | Rainbow Belts | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $99.75 | $49.88/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy | Watermelon Z | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $99.75 | $49.88/g | MÜV Cannabis Dispensary Apollo Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Apollo Beach flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Apollo Beach →Discounted items across Apollo Beach menus, newest first.
Best dispensaries in Apollo Beach →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.