Cheapest weed in Auburndale, FL
294 Auburndale menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Auburndale
See all flower prices →Cheapest right now: MÜV Melonade - Ground 7g at MÜV Cannabis Dispensary — $40.25 ($5.75 per gram) · 54 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MÜV Melonade - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | MÜV Mint Diesel - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | MÜV Fruit Pops - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV GMO S1 - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | MÜV Yum Yum - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy Pineapple Upside Down Cake 7g Flower | quarter | $45.25 | $6.46/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sweet Supply GG#4 7g Flower | quarter | $70.25 | $10.04/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | (the) Essence Wino #9 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Auburndale
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Pineapple Mimosa 0.3g at MÜV Cannabis Dispensary — $25.75 ($2.58 per gram) · 98 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence | Sherbert Haze | Disposable | 0.3g (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV Plus E85 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | (the) Essence Nectar Dosilato 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | MÜV Plus Mint Diesel 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Plus Gush Mints 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Extra Sour Tangie 2g Vape Pens | 2 g | $89.25 | $44.63/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Auburndale
See all edibles prices →Cheapest right now: Savvy Extra Berry Drip RSO Soft Chew 100mg Piece at MÜV Cannabis Dispensary — $20.75 ($20.75 per 100mg of THC) · 32 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Extra Berry Drip RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | MUV Green Apple Lozenge - 100mg MÜV Cannabis Infused Products · Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Extra Blue Raspberry Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Extra Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Extra Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $22.75 | $22.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy Extra Pineapple Passionfruit Soft Chew 50mg Piece Edibles | each · 50mg THC | $12.75 | $25.50/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Encore Mango RSO Soft Chews 100mg [10-Pack] Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV RSO Dark Chocolates 100mg MÜV Cannabis Infused Products · Edibles | each · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Auburndale
See all concentrates prices →Cheapest right now: Sweet Supply GMO S1 Shatter 1g at MÜV Cannabis Dispensary — $40.75 ($40.75 per gram) · 46 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sweet Supply GMO S1 Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sweet Supply Minty Blizzard Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sweet Supply Guava Cooler Crumble 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sweet Supply Gelato Budder 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sweet Supply Dosi - Dos Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sweet Supply Dosi - Dos Crumble 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sweet Supply Trop Teeth #2 Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sweet Supply Minty Blizzard Crumble 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Auburndale
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Verano Facade 0.7g [1-Pack] at MÜV Cannabis Dispensary — $10.25 ($1.02 per gram) · 64 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Verano Facade 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Verano Yuzu Sour 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Verano Guava Casquitos 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Verano Glaciers 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Verano Blueberry Muffins 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Verano | Facetz | Joints | 0.7g Verano · Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV GG #4 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Minty Blizzard 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Auburndale · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Auburndale flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Auburndale →Discounted items across Auburndale menus, newest first.
Best dispensaries in Auburndale →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.