Cheapest weed in Bradenton, FL
1,459 Bradenton menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Bradenton
See all flower prices →Cheapest right now: Find. Apple Mochi Trim & Shake 7g at Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East — $25 ($3.57 per gram) · 471 comparable items at 6 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Find. Apple Mochi Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Baba Yaga | Ground | 7g Find · Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find. Banana Papaya Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find. Atomic Breath Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find. Ocifer Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pomme Jelly | Ground | 7g Find · Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find. Orange Z Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. White Hot Guava Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Bradenton
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Summer Melon 0.3g at MÜV Cannabis Dispensary — $25.75 ($2.58 per gram) · 608 comparable items at 6 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | (the) Essence Nectar E85 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | MUV Disposable Pen - 0.3g - GMO Jungle Cake MÜV Cannabis Infused Products · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence Nectar The Soap 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | (the) Essence Nectar E85 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Bradenton
See all edibles prices →Cheapest right now: Mixed Berry Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea at Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East — $11.25 ($11.25 per 100mg of THC) · 113 comparable items at 5 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mixed Berry Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $11.25$2555% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blue Kudu RSO Hybrid Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Bradenton Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blue Kudu RSO Sativa Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Bradenton Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Kudu RSO Sativa Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blue Kudu RSO Hybrid Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pomegranate Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $13.50$3055% off | $13.50/100mg THC | Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar Edibles | each · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Surterra Wellness - Medical Marijuana Dispensary | Bradenton Bradenton · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lychee - C-Bite - 100mg - 10ct Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Cookies Bradenton Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Bradenton
See all concentrates prices →Cheapest right now: Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g at Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East — $20 ($20 per gram) · 183 comparable items at 5 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $20$5564% off | $20/g | Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 East Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $20$5564% off | $20/g | Curaleaf Dispensary Bradenton Bradenton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | The Glove | Solvent | Badder | 1g Concentrates | 2 g | $48$5817% off | $24/g | Cookies Bradenton Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Orange Blossom - Live Resin Budder Concentrates | 2 g | $48$6425% off | $24/g | Cookies Bradenton Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blueberry Banana - Cured Resin Budder Concentrates | 2 g | $48$7031% off | $24/g | Cookies Bradenton Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Platinum Pave - Live Resin Crumble Concentrates | gram | $29 | $29/g | Cookies Bradenton Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Purple Agave | Solvent | Crumble | 1g Concentrates | gram | $29 | $29/g | Cookies Bradenton Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pneuma | Solvent | Badder | 1g Concentrates | gram | $30$3514% off | $30/g | Cookies Bradenton Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Bradenton
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Verano | Facetz | Joints | 0.7g at MÜV Cannabis Dispensary — $10.25 ($1.02 per gram) · 84 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Verano | Facetz | Joints | 0.7g Verano · Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Verano | Facetz | Joints | 0.7g Verano · Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Verano Glaciers 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Verano Blueberry Muffins 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Verano Facade 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Verano Tuscan Gelato 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MUV 5 Pack Pre Roll - 3.5g - Fruit Pops MÜV Cannabis Infused Products · Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | MUV 5 Pack Pre Roll - 3.5g - Gorilla Glue #4 MÜV Cannabis Infused Products · Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Bradenton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Bradenton flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Bradenton →Discounted items across Bradenton menus, newest first.
Best dispensaries in Bradenton →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.