Cheapest flower in Cape Canaveral, FL
Cheapest right now: Find. Foreign Kush Mints Trim & Shake 7g at Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral — $25 ($3.57 per gram)
173 comparable flower listings at 1 Cape Canaveral dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Find. Foreign Kush Mints Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find. Ocifer Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Moonbeam Gelato | Ground | 7g Find · Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find. Pineapple Donut Trim + Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find. White Hot Guava Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Find. Purple Chill Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find. Turndown Service Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. True OG Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Find. The OG Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Find. Tarts Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Find. Skunk Crush Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Find. Singapore Sling Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Find. Raspberry Parfait Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Find. Purple Soda Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Find. Pomme Jelly Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Find. Peanut Butter Breath Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Find. Orange Z Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Find. Novarine Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Find. Mid Day Marvel Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Find. Indica Princess Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Find. Hickory Hash Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Find. Half Moon Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Find. Facetz 12 Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Find. Durban Nights Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Find. Donny Burger Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Find. Daybreak Delight Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Find. Cosmic Smoothie Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Find. Cheddar Cheeze Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Find. Carmelita Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Find. Bubba Mints Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Find. Bottomless Mints Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Find. Baba Yaga Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Find. Animal Mint Cake Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Find. StarDawg x Northern Lights Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Find. Donny Burger Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Find. Durban Nights Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Find. Raspberry Parfait Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Find. Cosmic Smoothie Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Find. Atomic Papaya Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Raspberry Parfait Whole Flower REEF Cannabis · Flower | eighth | $20$4556% off | $5.71/g | Curaleaf Cannabis Dispensary Cape Canaveral Cape Canaveral · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Cape Canaveral flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Cape Canaveral price: $8.40 per gram (middle of $4.71–$49.50). That works out to about $29.40 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Cape Canaveral publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Cape Canaveral price data: cheapest weed in Cape Canaveral, cheap ounces, Cape Canaveral flower price index, Cape Canaveral deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.