Cheapest flower in Coconut Creek, FL
Cheapest right now: Green Dragon NYC Vapor Pre-Ground 14g at Green Dragon Coconut Creek — $35 ($2.50 per gram)
97 comparable flower listings at 1 Coconut Creek dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Green Dragon NYC Vapor Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Circles BRY Lit Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Circles Cracklin Kush Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Circles CRL HGH Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Circles Orchid Haze Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Circles DRGN MLK Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Circles Chili Chill Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Old Pal Moon Meltdown Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Old Pal Galatic Goo Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Circles Fire Sage 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Circles Firewood Funk 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Circles Flame BRY 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Circles FRSTED Fluff 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Circles Fuel Fade 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Circles Full Throttle 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Circles GMY Drip 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Circles Heat Check 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Circles Meadow Mood 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Circles MLN Mood 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Circles Nature Rush 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Circles Night Tangie 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Circles Orchid Haze 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Circles PBNJ 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Circles PECH Whip 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Circles Sage Rage 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Circles Savory Spark 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Circles Spiked Sunset 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Circles STWB Slide 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Circles Sunset Garden 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Circles Turbo Glue 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Circles Zing Thing 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Wild Rose OG | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cracklin Kush | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Chili Chill | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sunberry Cream | Smalls | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Circles APPL CKE 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Circles APPL Taffy 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Circles BKD Mood 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Circles Blossom Dream 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Circles Carbon Cloud 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Coconut Creek Coconut Creek · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Coconut Creek flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Coconut Creek price: $6.43 per gram (middle of $5–$8.57). That works out to about $22.50 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Coconut Creek publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Coconut Creek price data: cheapest weed in Coconut Creek, cheap ounces, Coconut Creek flower price index, Coconut Creek deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.