Cheapest concentrates in Deerfield Beach, FL
Cheapest right now: Guava Pie Kief™ at GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach — $15 ($15 per gram)
255 comparable concentrates listings at 5 Deerfield Beach dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guava Pie Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tangerine Temptress Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Magic Z Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savannah Rush Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Toxic Patty Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Fantasy Melon - 1g Trim Run (Shatter) Concentrates | gram | $20$3543% off | $20/g | Jungle Boys Deerfield Beach Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Curaleaf Peanut Butter Muffin RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $20$5564% off | $20/g | Curaleaf Dispensary Deerfield Deerfield Beach · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | MPX Durban Pop Live Sauce Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | MPX Orange Queso Live Sauce Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Strawberry Drip | Solvent | Sauce | 1g GrowHealthy · Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Queso Perro Crumble Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Amaretto Sour Crumble Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Fruit Loopz Crumble Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | GMO Crumble Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | HashBurger Crumble Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Kashmir Crumble Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | MPX Cheesy Wing Live Sauce Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | I-95 x Permanent Marker - 2.5g Trim Run (Badder) Concentrates | 2.5 g | $60$8529% off | $24/g | Jungle Boys Deerfield Beach Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Frutful™ Watermelon Syringe Concentrates | gram | $25$6562% off | $25/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | MPX™ Guava Gas Bubble Hash Concentrates | gram | $25$4038% off | $25/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Zacks Pie – 1g Trim Run (Budder) Concentrates | gram | $25$4038% off | $25/g | Jungle Boys Deerfield Beach Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | MPX Truffle Pop Live Badder Concentrates | gram | $25$5050% off | $25/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Black Label™ ACDC Syringe Concentrates | gram | $25$6058% off | $25/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | MPX™ Strawberry Limeade Bubble Hash Concentrates | gram | $25$4038% off | $25/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | MPX™ Oreoz Bubble Hash Concentrates | gram | $25$4038% off | $25/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Frutful™ Mint and Lime Syringe Concentrates | gram | $25$6562% off | $25/g | GrowHealthy Dispensary - Deerfield Beach Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Strawnana - 1g Trim Run (Sauce) Concentrates | gram | $25$4038% off | $25/g | Jungle Boys Deerfield Beach Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | DNT Trip [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | WDDNG CKE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | SGR BBY [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Rise | SoFlo Kerosene | Solvent | 2g RISE · Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Rise | Afternoon Delight | Solvent | 2g RISE · Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | HNY Zanana [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | GRLC GLU #28 [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | GRLC DRIP [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | ANML FCE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | GMMY BRS [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | GGRTZ [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Gazzurple x GRNNY CNDY [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | ANML SCT [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Dispensary Deerfield Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Deerfield Beach concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Deerfield Beach price: $39 per gram (middle of $25–$60). That works out to about $136.50 an eighth.
- 96.6% of priced concentrates listings in Deerfield Beach publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Deerfield Beach price data: cheapest weed in Deerfield Beach, cheap ounces, Deerfield Beach flower price index, Deerfield Beach deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.